Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 13 éves fiú vagyok a lány 12....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves fiú vagyok a lány 12. Ugy most sehogy se vagyunk már próbálkoztunk de valaki/valami kis hülyeség miatt sose jött össze. Ugy érzem, hogy nem vagyok közömbös számára. De meg szertnék bizonyosodni róla, mert szeretem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 18:29
 1/5 anonim válasza:

én is épp próbálok összejönni egy 12 éves lánnyal én 13 vok

hátha szeret és te is őt akkor sztem egy kis hülyeség nem álhat az utatokba te mennyire jössz be neki szerelmes beléd?

2009. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont ez amit nem tudok.. ezt kelene valahogy megtudnom:D
2009. febr. 15. 20:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Most mire vagy kiváncsi?Járni akarsz vele vagy mi?HA igen,akkor mond el neki és ennyi,majd lesz valami.
2009. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, mondjuk moziba, vagy sétálni, sütizni, mindegy, és ha elmegy veled, az már alapjában véve jó jel :) Aztán ha végig mosolyog, vagy szokatlanul csinosan öltözik fel, az már azt jelenti, hogy igenis bejössz neki :)
2009. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj XBoxozni, PSPzni, tanulni, Kárpátiát hallgatni, lőni, lovazni.

Nekem még ma is bejönnek ezek.

2010. ápr. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!