Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem így egy lánynál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem így egy lánynál?

Figyelt kérdés

Azt mondta hogy bi de inkább a f@szt szereti, így fejezte ki magát és ajánlotta nekem hogy minél több f@szt próbáljak ki én is. De volt köztünk valami, igaz nagyon be voltunk állva de csókolóztunk bár én abból semmire nem emlékszem csak arra hogy valamiért sz@r volt, nem ment nekem és elrontottam lol. De nagyon úgy tunt hogy szeretne velem lenni, akkor nem értem, miért mondta hogy inkább a ... szereti? És miért viselkedik velem úgy mintha szerelmes lenne? Játszik az érzéseimmel ez rosszat jelent vagy még nagyon bizonytalan..? Azt mondta volt már együtt lánnyal de nem tetszett neki. Akkor miért mondta hogy bi? Nem értem. Ha valaki megfejti mi lehet emögött várom.

A korunk lényegtelen, mindketten 18 felett vagyunk és 6 év a különbség köztünk.


2023. aug. 5. 14:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok egy "fiús lány" és o sem mondható annak, lehet hogy azt hiszi én nem szeretem a lányokat? De mondtam neki hogy igen.
2023. aug. 5. 14:28
 2/9 anonim ***** válasza:
Pasikat is szereted? Àlmom egy biszex csaj....
2023. aug. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérdésre válaszoltál? Nem, szóval taka
2023. aug. 5. 15:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Kinek kepzeled magad te pcsa?
2023. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én pontosan tudom hogy ki vagyok.

Neked az intelligencia szinted az 0 de a pofád annál nagyobb

2023. aug. 5. 15:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem szam van max pofad neked van lehet. Te irtad h taka... Szoval intelligenciarol ne beszeljunk inkabb.
2023. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is farkalnám a nődet.. Téged bottal sem. :D
2023. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
taka taka
2023. aug. 7. 02:21
 9/9 anonim ***** válasza:
"A dugástól elfáradok, de egy szivatyúzás borravalónak? Mi az? Nem szereted a túrót? Ne csináld már joghurt ízű!" /Torrente/
2023. aug. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!