Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jóképű srácok, ti minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű srácok, ti minden lányt megnèztek?

Figyelt kérdés

Követek már régóta egy srácot a tiktokon elég híres és ma szembe jött velem Pesten, a barátnőjével volt de rá néztem és ő is rámnèzett kissè flörtölve. Annyira zavarba jöttem hogy el kaptam a tekintetem úgyhogy nem tudom meddig nézett vajon.


Szokták mondani hogy a fiúknál/fèrfiaknál nincs olyan hogy nèz egy lányt csak úgy. Annak meg van az oka. Vagy nagyon szép vagy nagyon csúnya. De én a srác tekinthetéből azt vettem le hogy flörtölve néz így legelteti rajtam a szemem igaz csak kb 3 vagy 2 másodpercig tudtam tartani a szemkontaktust. És egyèbkènt mikor már közeledtem akkor nézett rám ennyire. Egyébként meg nagyon nagykèpűen mentek és nem néztek senkire csak mentek és néztek egyenesen de mikor én közeledtem rá nézek na gondolom magamba : "ez az a srác, de helyes, de tuti nem fog rám nézni ,,. Aztán rám nézett ☺!


De a tekintetèből azt vettem le hogy nem azért néz mert csúnya vagyok.



2023. aug. 5. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Kis lany nolj fel!
2023. aug. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat adjatok
2023. aug. 6. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Már nem különsebben jóképű öreg csataló vagyok, és igen, minden esztétikus nőt megnézek - a tisztesség határain belül - aki elmúlt kb. 18, de még nem 60. Jóképű srác korom óta ezt csinálom amúgy. F 53.
2023. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!