Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez annyira undorító?

Figyelt kérdés

A zuhanyzóm úgy van megcsinálva, hogy a lefolyón nincs rács, csak az 5cm átmérőjű lyuk, és a lefolyó vezeték sem kanyargós, csak 45 fokos törések vannak benne. Mindez azért lett így csinálva, mert a macskám úgy lett tanítva, hogy oda végezze a dolgát, aztán csak leöblítem. Nem büdös, vagy ilyesmi, a szilárd széklet is maradéktalanul lefolyik benne. Könnyen tisztítható, nem kell macskaalommal bajlódni, szerintem praktikus.

A barátnőm többször zuhanyzott nálam, és legutóbb megkérdezte, hogy miért nincs rács a lefolyón, és elmondtam neki. Erre kiakadt, hogy milyen undorító vagyok, meg ez nem higiénikus, miért nem mondtam hamarabb, stb. Ezután sietve távozott, mintha valami leprafészekből menekült volna.



2023. aug. 6. 02:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Megértem a barátnődet. Igen, undorító. Nem akarok olyan zuhanytálcába lépni ahol kutya, macska, tengerimalac, hörcsög, kakadú, vagy bármilyen más állatvégzi a dolgát.

Amit most tenned kell ha fontos neked a lány:

Háziállatodat átszoktatod pl macskaalomra, szétfertőtleníted az egész fürdőt, felszerelsz lefolyórácsot, és elmondod neki hogy megérted az álláspontját, belátod hogy nem higiénikus és ezeket mind megtetted (elöbb felsoroltak).

Ha nem fontos akkor meg mindegy. Szoktasd rá a vadászgörényed is….

Te jó ég.

30/N

2023. aug. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Én alapvetően nem vagyok kényes ezekben a kérdésekben, de ez tényleg rettenetes. Igaza van a barátnődnek.
2023. aug. 6. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erőből a WC kagylóban is zuhanyozhatott volna.
2023. aug. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleg gaz mindenkepp
2023. aug. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
"Könnyen tisztitható" szerintem semennyivel nem könnyebb, mint az emberi széklet. Minden egyes ürítéskor kifertőtleníted a zuhanyzót? Nem hiszem, csak leöblíted, ő meg abban tapicskol mint sem sejtve, teljesen érthető hogy kiakadt. Am simál el is tömődhet a lefolyócső ha kemenyebb a produkrum. Egyáltalán nem arra találták ki, szűkebb az átmérője mint a rendes wc-nek, és fel jön a bűz nyilván, mert megtapad az oldalfalon az anyag.
2023. aug. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Ezen én is kiakadtam volna. Te miért nem oda szarsz? Semmivel se lenne különb. A lefolyó meg nem erre van kitalálva, előbb-utóbb felhalmozódik valamelyik kanyarban az ürülék, aztán nem megy le semmi.


Szoktasd a macskát macskaalomra, vagy ne akarj barátnőt, meg senkit hogy aztán a macska wc-ben zuhanyozzon.

Ez tényleg undorító.

2023. aug. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem eleve látványilag undorító ha a lefolyó ilyen, pedig nem vagyok nő, de elhiszem hogy nekik se tetszik. Megértem, hogy sokan lehajtják még a deszkát is. Nagyon szeretem ha egy fürdőszoba, de egy konyha is szépen meg van csinálva, igényes, otthonos. Én szeretek a párommal az ikeában, vagy más helyeken is mászkálni, és együtt kitalálni hogy mit fejlesszünk, vagy hogy kinek mi tetszik. Szóval nekem az ilyesmi nem annyira jönne be egy lakásban.


A macskaalom részét, meg a szempontokat megértem, és érthető hogy praktikus egyszerűsíteni dolgokat, van aminek abszolút helye is van. Csak itt az a baj, hogy hol a határ. Előbb-utóbb a fotel is mobilvécé lesz-e, mert hogy sokkal praktikusabb, hogy nem kell kimenni. :D (nyilván ez most túlzás)

2023. aug. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de ez tényleg nagyon undorító.

Mi az, hogy emiatt lett így kialakítva a zuhanyzó? Ha ennyire készültél a macskaidomításra, miért nem a budira szoktattad rá? Elvileg meg tudják tanulni használni.

2023. aug. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Sokmindenre meglehet tanítani, miért nem a wc-re szontattad? Benti macskánk van, van almosládája, zárt, szilikonos alommal, ami szagtalan (napi takarítás mellett). Nyilván amikor ember dolgozik nem tud a macska után rohangászni, hogy vajon kakált vagy nem és öblíteni utána. Semmivel sem nehezebb az almot kiüríteni, mint zuhanyzót sikálni... Kinek van gusztusa ott zuhanyozni, ahol a macska a dolgát végzi? Én is kiakadnék, pedig mondom, benti macskánk van.
2023. aug. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
És ha gilisztás a macska? Vagy megevett valamit amit nem tudod felemészteni? Mikro darabkák úgy is lesznek ott amiket szabad szemmel nem látsz sőt az alján mivel rácsos valahogy lemegy behajlik az ott belül dolgozik. :/
2023. aug. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!