Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok egy olyan férfival, aki kissé lusta és laza, viszont jó a dumája és humoros? Soha semmin sem stresszel az életben. Gyakran előfordul, hogy nem dolgozik fél-egy évig, mert sok pénze van. Sok dologra nyitott, sok közös programotok lenne.

Figyelt kérdés
Az a mottója, hogy egyszer élünk, 80-90 évesen meghalunk, akkor minek stresszeljünk bármin is, minek csináljunk magunknak gondot? Élvezzük az életet!
2023. aug. 7. 21:23
A kérdező szavazást indított:
Járnék ilyen férfival.
Nem járnék ilyen férfival.
26 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Olyan erzesem lenne ilyen mellett mintha nekem egyedul kéne küzdenem mert nem evez velem egy hajóban
2023. aug. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
36%
Not my cup of tea. Számomra üresfejűnek tűnne. Viszont szerintem sokan favorizálnák. Van is egy ilyen figura a távolabbi rokonságomban.
2023. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Nem igazán csípem az ilyen életművész típusokat.
2023. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
+ infók: amúgy diplomás és intelligens, jól el lehet vele beszélgetni bármiről.
2023. aug. 7. 21:32
 5/32 anonim ***** válasza:
3%
Gondlom e mellett löttyedt hasa és löttyedt semmilyen csöcse van?
2023. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
93%
Külsőre milyen?
2023. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként egyetlen közös nevező lenne az élet szeretete. De az viszont nagyon zavar egy férfiban, ha helyette kell bizonyos dolgokat elvégezzek.
2023. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
:D Normál testalkata van, jóképűbb az átlagnál, de azért nem "azta de jóképű!" szint. De tegyük fel, hogy helyes az arca annyira, hogy tetszene Neked.
2023. aug. 7. 21:36
 9/32 anonim ***** válasza:
96%

Épp egy ilyenhez mentem hozzá 10 éve. Jól esett ez a lazaság, amit hozott az életembe, azt hittem, épp ez kell nekem, lazas, optimista, vicces.

Aztán mikor már 4x annyit kerestem, hullafáradtan értem haza, ő meg ült a rendelt kajája meg az xbox felett a kupiban, mert nagyon ráért a minimálbéres 6 órás home officeos munkája mellett, amiből max 2 órát kellett ténylegesen dolgozni, meguntam. Épp most válunk, terjeszti, hogy hú, de anyagias lettem, megváltoztam, pedig milyen jól megvoltunk, alig veszekedtünk, nem is érti mi van velem. Nem, nem vagyok anyagias, csak felnőttem és felnőtt gondjaim, gondolataim lettek. Nem tartok el tovább egy óvodást. Erre vállaljak gyereket? Azt se tudná életben tartani ha ő maradna vele otthon, a kutyát is elfelejti megetetni úgy, hogy egész nap mellette van. Kösz, nem. Soha többet.

2023. aug. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Nem kell elvégezned helyette dolgokat. A házimunkát is elosztanátok. Ennyire azért nem lusta csávó.
2023. aug. 7. 21:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!