Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedsz ha foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedsz ha foglalt vagy, de valaki megtetszik?

Figyelt kérdés

Igyekszel ezt titokban tartani, magadban lerendezni?

Vagy valahogyan szereted a tudomására hozni az illetőnek?

Illetve mi van ha nem akarod, de mégis elárulod magad, mert úgy nézel rá, hogy tudod, hogy tudja?


2023. aug. 8. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most mindjárt elmondja valaki, hogy ha párkapcsolatban élő emberként kósza tetszést érzel valaki iránt, akkor te vagy a legrosszabb ember a világon, és szakíts...

Amúgy hosszútávú kapcsolatban nyilván sokakkal előfordul az ilyen. A magam részéről, ha a párom és köztem minden rendben van, akkor nem hagyom, hogy a harmadik fél iránt érzett tetszés komoly vonzalommá alakuljon. Azaz nem agyalok rajta, nem keresem az illető társaságát stb. Hamar el szokott múlni.

2023. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megállapítom, hogy igen, ez egy helyes pasi, de én szeretem a párom, ezért nem ingatja meg a kapcsolatom. Ha megingatja, akkor nem szeretem a párom, és elsősorban ezzel van dolgom, nem a másik emberrel, aki megtetszett.
2023. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy a tudomására hozom, nem direkt módon. Pl adódik valamilyen helyzet.

Nyíltan nem kérdezek rá az biztos. Nő vagyok szeretem, ha a férfi kezdeményez.

2023. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Ha párkapcsolatban vagyok, ami működőkepes, akkor semmit, maximum kerülöm

Ha nem jó a kapcsolatom, akkor szakítok, de nem azért, hogy a másikkal összejöjjek, hanem azért, hogy kiheverjem a rosszat, nem vagyok annak a híve, hogy az egyik kapcsolatbol a másikba ugorjak fej nélkül. Majd akad más, vagy aki tetszett a kapcsolatom alatt ha úgy kell lennie, ha akar, de egy bizonyos idő után.

2023. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En ha szerelmes vagyok valahogy a màsik nem nekem nem is ferfi hanem csak szimpla ember.
2023. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem csinálok és nem hozom senki tudomására. Van ez így, nem kell nagy jelentőséget tulajdonítani egy-egy röpke fellángolásnak.

Viszont az eddigi válaszadókkal ellentétben nekem az a tapasztalatom, hogy pont akkor múlik el hamarabb a tetszés, ha görcsös elfojtás helyett hagyom magam agyalni rajta és időt töltök az illető társaságában. Így ugyanis gyorsabban elvész az újdonság izgalma, rövidesen már nem is olyan érdekes az agyam számára, valamint ahogy időt töltök vele, illúziók helyett szembesülök a különféle hibáival, kevésbé vonzó tulajdonságaival.

2023. aug. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbálnám kerülni, nem gondolni rá.

A valóságban viszont nem tudom kerülni és nem tudok nem gondolni rá.

Ha több kontaktom van vele akkor még rosszabb lesz a helyzet (sajnos nem minden esetben igazodik be, hogy csak egy általam kreált illúziót kedveltem meg)ha nem találkozunk huzamosabb ideig akkor sem múlik el.

Nálam ez másfél éve tart és rohadtul várom, hogy ez elmúljon.


Valamilyen szinten a tudomására is hoztam.

2023. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7es, hogyan hoztad a tudomására? És mit reagált erre?
2023. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén, szeretem a férjem, nem adnám senkiért, de szeretek flörtölgetni ha valaki megtetszik. Tovább nem menve, de kis huncut tekintetek, szavak játéka feldob, mindent.
2023. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!