Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas férfiak, ti csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak, ti csináltok ilyet, hogy elneztek onnan?

Figyelt kérdés
Van egy felettesem, aki több gyerekes apuka. Egyszer regebben megsimogatott, mikor valamit segítettem neki, de csúnyán neztem rá utána, aztán minden rendben ment köztünk. Később a hátam mögött mondta másoknak, hogy nagyon kedvel engem, jó velem együtt dolgozni, en vagyok az üde színfolt itt. Néha keresi a társaságkm, ha lehet, kihasználja az alkalmakat,hogy hozzám szóljon, de én másokkal vagyok szerencsére, így ritkán jön neki össze. Mikor jóidő lett, lengébb, csinos nyári ruhában nyitottam rá, és az első oldalpillantás után NEM NÉZETT rám többet. Úgy beszélt hozzám, hogy nem nézett rám, hanem maga elé. Mindig a szemembe, arcomra nez máskor. Létezik, hogy neki gondot okozott a ruhám lengesege? Nem prostiruha volt, de eddig még nyilván nem látott így. Mert akkor figyelek, hogy miben megyek elé. Van, hogy valaki inkább nem néz oda, ha bejön neki egy nő, de foglalt?

2023. máj. 29. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most te mit törődsz azzal, hogy rád néz vagy se? Birjon magával, ha nem bír, akkor állítsd le, ennyike.
2023. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt en se értem. Hol erdekelne engem is hogy egy apuka vagy akárki mit vergődik.

Minek kell akkor házasodni ha vergődik. Ő baja.

2023. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Komolyan beleírtad a tag-be, hogy csábítás és kihívó nő? 🤣
2023. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Kérdező! A férfiak agyában mintegy 4x akkora területet foglalnak le a faj-, mint a létfenntartó funkciók. Ezért vagyunk mi, pasik bátrabbak, vakmerőbbek, az életet kevésbé tisztelők. De ezért van az is, hogy átlag 17 mp-enként valamiről (szinte bármiről!) eszünkbe jut a szex. Ez pedig nem mindig kellemes élmény. Főleg nem munkahelyen, főleg nem olyan személy társaságában, aki már értésünkre adta, hogy nem veszi jó néven a bizalmaskodást.
2023. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!