Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni az exem,nem bírom ki hogy ne kérdezném meg hogy van, és ez kölcsönös. Miért, vagyunk így egymással?

Figyelt kérdés

Már közel 10 éve vagyok együtt a Férjemmel, de előtte együtt voltam egy sráccal távkapcsolatban.

Mindig jót beszéltünk, szinte mindent megtudtunk beszélni.

Azért szakítottam vele, mert mindig ígérgetett.. sok volt de még sem tudnám lezárni...


Miért van ez?

Nektek van ilyen ember az eletetekben?

Férfi és nő között barátság?



#férfi #nő #barátság #férj #Nem megcsaltam
2023. aug. 10. 07:00
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Akkor szép egy férfi-nő barátság, ha TÉNYLEG(!) csak barátság.


Én most majdnem eljutottam egy olyan pontra, ahol nem én vagyok a szenvedő fél végre. Mármint érzelmek terén, kiábrándulás stb.


Egy párkapcsolatot sikerült majdnem teljesen lezárni magamban. Nem, nem kezdjük újra. Megállapodtunk egymással. Így tiszta mindenkinek.


A férfit az anyagiak vezérlik inkább és a társadalmi "rang" elérése. Ez még nyugdíjasok esetén is így van tapasztalataim szerint.

2023. aug. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Nincs barátság férfi és nő között!
2023. aug. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Nincs.

Eszméletlenül gyengék vagytok, ennyi.

2023. aug. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
A pasik igenemberek nem akarnak bunkok lenni. Altalában nem hajtanak el senkit inkabb csak nem találkoznak vele nem szexelnek vele, határokat tartanak csak udvariasan, hátha a nő észreveszi már magát.
2023. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
10 éve házas vagy és a másikkal még mindig beszélsz...szép...amíg nem tudtad lezárni az elsőt férjhez sem kellett volna menned.
2023. aug. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Mekkora egotuning lehet ez a pasinak hogy férj mellett is utana epekednek:D
2023. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Sürgősen takarítsd el ezt a kérdést a Felnőtt párkapcsolatok kategóriából.
2023. aug. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 Miért kéne, felnőtt embernek nem lehetnek ilyen kételyei?
2023. aug. 11. 23:56
 9/9 Noren1989 ***** válasza:

Fejben felnőttnek fura.


Nos, én úgy gondolom, h van a fejedben egy jókora, "Mi lett volna, ha....?" típusú, lezàratlan kérdés. A te dolgod lezàrni, nem màsé.

2023. aug. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!