Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér, vagy túl sok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér, vagy túl sok?

Figyelt kérdés

A férjem kollegaja jó fej, szimpatikus pasi, a ferjem szokott vele sokat dumalni, horgaszni.

Sokat van nálunk, es azonos erdeklödesi köre velem is, emiatt sokszor kuld nekem smsben, messengeren üzenetet, linkekkel, újság cikkekkel amelyek engem is érdekelnek es õt is.

Újabban látom, hogy a ferjem kezd felfigyelni az uzenet valtasainkra es kissé csofalkolzva kerdi ”megint írt?’ ’Neked írt?” Stb

Vajon nem e helytelen, hogy írasos kapcsolatba kerültem a ferfi kollegaval? Ez csak pár hete kezdödött ....


2023. aug. 10. 08:24
 1/10 A kérdező kommentje:
A kollega sokszor kikéri a véleményem a problemaiban hogy mit hogyan oldjon meg, mint pl munka helyi, hivatalos ügyek....
2023. aug. 10. 08:27
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak a közös érdeklődési kör kerül szóba, és bátran megmutatod a férjednek az üzeneteket, addig nincs gond. Ha azt érzed, hogy elkezd nyomulni, akkor egyszerűen hanyagold, és ne reagálj többé.
2023. aug. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Vigyázz nehogy bekavarjon a házasságotokba!
2023. aug. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Fél éven belül dugás lesz
2023. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem van egy nagyon jó fiú barátom(kollégám is), akinek van barátnője és szoktunk találkozni a közös baráti társasággal, felszokott hívni tanácsért, szokott nekem írni és mivel egyfele lakunk sokszor egy-egy eseményről együtt sétálunk haza. Teljesen rendben van ezzel a barátnője, mert van őszinte kommunikáció közöttük és tudja a lány, hogy nincs miért aggódni, ez szimplán barátság. Ha te részedről is csak barátság, és a férfi részéről is csak az, akkor ezt őszintén kommunikáld a férjed felé, hogy nincs miért aggódnia, de kérd meg, hogy mondja el az érzéseit, az aggodalmait. Mindenképp kommunikáljatok erről, még azelőtt, hogy a férjed elkezdene a fejében kombinálni.
2023. aug. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
En nem irogatnék a parom haverjAival tesójával.
2023. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem férne bele
2023. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jóban vagyok a párom haverjaival, nem kell ezen aggódni. Amíg nem nyomul, addig teljesen normális, utána pedig majd a párod rendezi…
2023. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Nincs férfi-nő barátság. Valamelyik fél mindig többet akar.

Nekem nem férne bele.

2023. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 2#-es jól megfogalmazta a megoldást.
2023. aug. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!