Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológust felköszönteni...

Pszichológust felköszönteni szülinapján/névnapján màr túl sok, túl személyes vagy belefér?

Figyelt kérdés
Inkább névnapra gondoltam (a szülinapot azért írtam oda, mert néhányan kiírnak születési dátumot a honlapjukra), tegeződünk, több mint egy éve járok hozzá. Nem tudom ez mennyire fér bele a terápia kereteibe, egy ilyen kapcsolatba.
2022. nov. 26. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oké, bár kérdéses, hogy milyen viszonyban vagytok. Ha mész hozzá és épp mittomén Mária nap van akkor megemlíted neki, hogy mellesleg boldog névnapot.. Ennyi sztem, nem kell túlgondolni.
2022. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy "isten éltessen!" belefér. De ennyi!
2022. nov. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Terápia elején vagy végén szerintem oké. Mielőtt elkezdtétek, vagy miután befejeztétek. Közben semmiképp. Ha láttad, hogy aznap van, miért ne. Igaz, hogy fizetsz a szolgáltatásért, de udvariasnak lenni nem kerül pénzbe.
2022. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem oké. Olyan függőségi viszonyban vagytok, amiben a távolságtartás szinte kötelező.
2022. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor szerintem nem írok neki. Csak eszembe jutott, hogy ez hogy szokott lenni, mennyire oké.
2022. nov. 26. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!