Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Élnél rossz kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnél rossz kapcsolatban egész életedben a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés
Folyamatosan veszekszünk a férjemmel, rettentő boldogtalan vagyok mellette. 1 hónap múlva születik a második gyerekünk, ezért elég sürgősen el kellene döntenem,hogy vele maradok e,vagy jobb lenne a gyerekeknek egy nyugodt, veszekedésmentes környezet.
2023. aug. 12. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne.

Imádok veszekedni.

Még veretném is magam.

Sőt! A palit nem engedném dolgozni.

Csak en dogoznek.


Szerinted?

2023. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egész életedben nem kellene amúgy sem mellette élned.

De gondolom, kb. az előtted álló húsz évre gondolsz. Szerintem ha meg tudod oldani, akkor mindenképpen válj el. Erre így rámegy az egészséged, először a lelki, utána a fizikai is.

2023. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, főleg a gyerekeim miatt, nem szeretném, hogy abban nőjjenek fel, hogy megy a vita, sértegetés, lehet pofon is egyáltalán. Nem tenném tönkre az életüket. Az nem jó kifogás, hogy a gyerekek miatt marad a nő a kapcsolatban, mert még rosszabbat tesz velük mintha külön lennének az apjuktol.
2023. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A kiegyensúlyozott szülő a jó szülő, szóval a gyerekek miatt akkor maradj benne a kapcsolatban, ha helyre tudjátok hozni. Folyamatos veszekedésben nem jó egy gyereknek felnőni.
2023. aug. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Csak az marad benne egy szar házasságban a gyerekei miatt(ill. velük takarózik), aki gyáva változtatni, vagy olyan mértékű a kapcsolatfüggősége, hogy teljesen életképtelen egyedül 2 percre is.
2023. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem maradnék vele.
2023. aug. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
akkor ne veszekedj vele.
2023. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem maradnék, egy ilyen kapcsolatban nemcsak te mész tönkre, hanem a gyerekek is. Sőt ők nem is látnak mást, nekik ez lesz a minta, egész életükre sérültek lesznek. Sokkal kisebb a kár ha apa nélkül, vagy hétvégi apukával nőnek fel.


Én is hasonló okok miatt hagytam el a férjem még mászós gyerekkel. Hidd el, sokkal jobb. Ha már menthetetlen a dolog, akkor ezerszer jobb külön.

2023. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én elso körben a kapcsolatomon változtatnék. Attenem a fókuszt magamrol a ferjemre, ő mitől lenne boldog, neki mi a problémája, hogy tudnám elegedette tenni. Mert a leírásodbol csak az derül ki, hogy te mit érzel, hogy a férjed hogy van és miért veszekszik arról nem esik szó. Ha így egy év után sem javul a helyzet, akkor parterapia. Nem kell mindig a könnyebbik utat választani.
2023. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én nem utálom a gyerekemet annyira, hogy olyat kívánok neki, amit magamnak nem. Akik a "gyerek miatt" nem válnak, pont ezt csinálják. Gyerek nélkül nem maradnának, mert sz@r, de a gyereknek biztos jó abban a sz@rban. Fuck logic🙄
2023. aug. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!