Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy Muszlim férfival a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy Muszlim férfival a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nos Németországban élek a szüleimmel már 4 éve.és most képbe jött egy albán férfi.aki szintén a családjával költözött németországba.és ugy ismrkedtünk meg hogy ők ugye 1 hónapja költöztek Németországba.és az ő édes apja az én apukámmal munkatársak.és nagyon össze barátkoztak.a ferfivel egy idősek vagyunk és most kezdtünk jobban összeismerkedni.de nem tudom milen lenne vele egy kapcsolat.esteleg ha valaki volt már Muszlin férfival.ugye ő muzulmán.én meg keresztény.nem tudom milyen lenne.félek bele kezdeni kicsit.
2023. aug. 12. 12:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%
Semmi extra. Ott sem mindenki radikális. Volt német muszlim csávóm, semmiben nem volt más mint egy magyar az ahogy a kapcsolatban viselkedett.
2023. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!