Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy Muszlim férfival a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy Muszlim férfival a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Nos Németországban élek a szüleimmel már 4 éve.és most képbe jött egy albán férfi.aki szintén a családjával költözött németországba.és ugy ismrkedtünk meg hogy ők ugye 1 hónapja költöztek Németországba.és az ő édes apja az én apukámmal munkatársak.és nagyon össze barátkoztak.a ferfivel egy idősek vagyunk és most kezdtünk jobban összeismerkedni.de nem tudom milen lenne vele egy kapcsolat.esteleg ha valaki volt már Muszlin férfival.ugye ő muzulmán.én meg keresztény.nem tudom milyen lenne.félek bele kezdeni kicsit.
2023. aug. 12. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Szar. De ha nem hiszed el, akkor próbáld ki. Ez a legjobb tanuló pénz minden következményével.
2023. aug. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Csak a biztositotti jogviszony kell nekik.

Penzt is adnak ha hozzamesz papiron. Pl a törökök.

De olyan is van hogy megkèrnek menj màr hozzá a tesóhoz mert beteg es csak németben műtik meg es kéne az engedely.


A muszlimok vízum kötelesek de ha van magyar párjuk akkor azutan biztositva vannak es szabad munkavállalásuk van.

2023. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Nyugodtan kezdj bele! Jó lesz neked is! :) Üdv!
2023. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sunshinedoll ***** válasza:
24%

Hát figyelj, eléggé ember meg kultúra meg családfüggő. Jó esetben minden tök jól működik, és még maradhatsz keresztény is.

Másik jó esetben minden jól működik, csak mondjuk áttérsz a muzulmán vallásra, mert mondjuk az ő családjának ez az alap.

Rossz esetben kihasznál, behülyít, aztán elvesz egy lányt a saját kultúrájából.

Másik rossz esetben elvesz az európai útlevél miatt.


Nekem volt muszlim párom, vele nem volt semmi gond, a családja is nagyon szeretett, elfogadott, a kezem is megkérte, csak én utasítottam el, mert nem akartam kiköltözni a perzsa-öbölbe (bár akkor már rég milliomos dubaji feleség lennék :')).

De olyan európai-muszlim páros ismerősöm is volt, ahol a pasi egy év után hazament meglátogatni a családját és megházasodva jött vissza :D


Albánokkal nekem pont nincs tapasztalatom, de azért mondom, hogy ismerd ki előtte, nem tudhatod. Sok muszlim férfi vesz el európai nőt, egy részüknél elvárás az is, hogy a nő muszlim legyen, bár az iszlám szerint nem kötelező, hogy a feleség muszlim legyen.


Ha a pasi olyan férfi, amit az iszlám előír, akkor az a legodaadóbb, legtörődőbb, legkedvesebb és legcsodálatosabb férj a világon, csak hát ugye nem mindegyik muszlim férfi olyan :D

2023. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
A vallasok, tokmindegy melyik kizarolag verfurdot hoztak az emberisegnek. Mindegyik. A 21. szazadban az ertelmes emberek, keves kiveteltol eltekintve, mar nem vallasosak, megmaradt a proliknak, meg a videki unintelligens nepessegnek, akik jobbara kepmutatasnak hasznaljak. Szerinted milyen ertelmi szint az, hogy az asztal alatt kell alkoholt inni, mert ott allah nem latja? A haz tetejen atlat, de az asztal lapjan nem? Az ertek nelkuli emberek ertekrendje a vallas. Persze amikor meg helyzet van, akkor a legnagyobb keresztenyek ugy dobjak sutba a tizparancsolatot, mint a sicc. Ebbol is latszik, hogy ez csak egy felvett ertekrend, nem pedig valos. Egyfajta potcselekves minta.
2023. aug. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Kirobbanó
2023. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
65%
Neha szamits egy ket pofonra is :D
2023. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
5, a muszlimok komolyabban veszik a vallást, krumpliszsák a nő fején országaikban, a melegeket megkövezik stb. A legjobb muszlim ország sem hasonlítható a magyar keresztény türéséhez
2023. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
Lehet hogy rendes, modern, olyan mint mi, végülis van erre is példa. De lehet aztán hazavisz a 3 feleségéhez, és/vagy ha nem viselkedsz jól, elad 3 kecskéért.
2023. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
63%
Végülis nem tévednek azok se, akik azt mondják, h lehet megpofoz. Ez bármelyik pasira igaz, Magyar nők tudják jól h nem kell ehhez muszlimnak lenni.
2023. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!