Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha én férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha én férfiként Budapest erdő közeli részein, a budai hegyeknél szeretnék élni, és olyan párt keresnék, aki ezt tiszteletben tartja, vagy szintén ezt keresi?

Figyelt kérdés

2023. aug. 13. 08:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"Eddig is sejtettem, hogy pest egy beltenyészet, de azt nem, hogy ekkora problémát jelent városon belül a-ból b-be eljutni egyeseknek."


Igen, ugyanis bőven több lehet időben bkk-val eljutni a-ból b-be, mint autóval lejutni Siófokig.

2023. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Éjszakáról meg ne is beszéljünk. AKkor majd 2x több idő is lehet. Már ha van éjszakai járat az adott környéken.


21 voltam.

2023. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

"Normális, ha én férfiként Budapest erdő közeli részein, a budai hegyeknél szeretnék élni, és olyan párt keresnék, aki ezt tiszteletben tartja, vagy szintén ezt keresi?"

Ez teljesen normális. Az már kevésbé, hogy ez kérdésként felvetődik benned.

2023. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így teljesen korrekt, amíg egy olyanra nem akarod ezt ráerőltetni, aki meg nem így képzeli el az életét.
2023. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
21 Bizony. Budapestet átszelni kellemetlenebb, mint vonattal kiszökni valahová, annak aki közel lakik valamelyik bp-i vasútállomáshoz.
febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!