Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a falusi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a falusi csajok sokkal inkább háziasok, tisztelettudóak, vallásosak, erkölcsösek, mint a nagyvárosi és főleg a budapesti társaik?

Figyelt kérdés
Falusi lányok a kedvenceim:-)tudnak főzni,mosni,vasalni,és nem büdös számukra a munka és a párjuk szüleiket is sokkal inkább tisztelik mint a feminista emancipunci budapesti nők!Hányok a budapesti nőktől!
2010. márc. 26. 11:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Én Pesti vagyok főzök takarítok és tisztelem a pasim szüleit.És ezzel tuti nem vagyok egyedül

20/L

2010. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
DE azért az arányokról se feledkezzünk meg:-)
2010. márc. 26. 11:57
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert ezt látják otthon. Egyébként ez nem minden pestire igaz. Azok között is van olyan, aki tud főzni, mosni...stb.
2010. márc. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Már elnézést, neked miért fáj az hogy egy nő tanulni akar és dolgozni, esetleg jól keresni és egyedül is ellátni magát és élni, és nem az minden vágya hpgy általános iskola után szűzen férjhez menjen, szüljön 10 gyereket és főzzön otthon?

Talán mert az előbbi nőket nem tudod megszerezni és irányítani és nincsenek rádszorulva?

Hidd el falun is ugyanannyi ribi, buta, nagyszájú csaj van! Esetleg ha olyan elzárt hely akkor csak azért nem mert nincs rá lehetőségük!

Én nem vagyok pesti de elég közel lakom hozzá! Szeretek főzni, mosni takarítani, szeretem a szüleim (és a páromét is, de csak akkor ha normálisak velem, mégis mi vagyok én kapcarongy hogy mindent elviseljek és csak molyogjak?), nem járok bulizni, nem piálok, cigizek, nem pasizom, utálom a kis ribiket. De tanulok és diplomát akarok, és önálló akarok lenni, és nem minden vágyam egy nagy pereputty és hogy ki legyek szolgáltatva! Úgyhogy szerintem ne általánosíts! Ez korántsem attól függ hogy ki hol lakik!

18L

2010. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%

lehet igazad van. egyébként neveltetés kérdése :) 18 éves bölcs kislánynak meg innen üzenem, hogy vidéki vagyok, tisztelem a férjem szüleit, példásan ellátom a háztartást ÉS vezető beosztásban dolgozom. plusz figyelek a külsőmre :) tehát a kettő nem zárja ki egymást, ezt csak a kérdező által is említett "emancipuncik" gondolják így :)


egyébként nekem meg az a véleményem, hogy a vidéki fiúk talpraesettebek és önállóbbak általában. persze ez sem MINDENKIRE igaz...

28/N

2010. márc. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
18/L no comment...
2010. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%

Hát ha olvasnál figyelmesen: én is pont ezt írtam.

Csak az ellenkező példával. Egy fővároshoz közel élő lány is lehet házias úgy hogy közben más céljai is vannak és a kettő nem zárja ki egymást! Pl én is ilyen vagyok. Az meg más kérdés hogy arra utaltam, nem mindenkinek az a vágya ami kérdésben említett falusi lánynak, és akkor rögtön rámonják hogy emancipunci, pedig csak más dolgok érdeklik mint a háztartás, és ezért még nem kell utálni! És tudják hogy a kettő összefér csak nem érdekli őket az egyik téma. Ennyi.

De tudod azért mert idősebb vagy (kb olyan idős mint a nővéreim) nálam még nem kell ilyen lekezelően beszélni, mint minden emberi lénynek, nekem is kijár a tisztelet, mert az nem korfüggő. Nem írtam az előbb semmi rosszat, azt pedig nem érzem jogtalannak hogy felháborodok a kérdezőn, hiszen mit képzel hogy itélkezik és utál olyan nőket akik nem úgy gondolkoznak és viselkednek ahogy neki tetszik?

18L

2010. márc. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindig minden a neveltetésen múlik.

Hogy az illető milyen példát lát otthon.

Ennyi.

2010. márc. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
hát te kezdted magas c-n...amilyen az adjonisten, ahogy szokták mondani...egyébként mi is közel lakun bp-hez, de tleg több pasitól is hallottam már, hogy érzékelhető a különbség...
2010. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

18/L Gyengén lenézed a falusiakat. Úgy érzem, nálad a falusi=paraszt, aki csak a háztáji melónak él, semmi célja nincs, csakhogy a 10 kölkét nevelje, főzzön, mosson, takarítson a férjére...

A másik, hogy egy falusinak nem lehet az a célja, hogy tanul, esetleg dolgozik? Azt mondod, ne általánosítson az illető, erre Te írsz olyanokat, hogy " minden vágya hpgy általános iskola után szűzen férjhez menjen, szüljön 10 gyereket és főzzön otthon? "


Ki is általánosít kérdem én?


19/f

2010. márc. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!