Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm kiakaszt. Vajon beteg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm kiakaszt. Vajon beteg?

Figyelt kérdés

Szóval sűrűn fordul elő a barátnőmnél hogy furán grimaszol, biccentgeti a fejét, legyintget a semmibe, furcsán mosolyog 1-2 másodpercig a semmire, meg ilyenek. Ha szóvá teszem hogy mit csinál és miért csak hárít, nem akar válaszolni a feltevésemre érdemben. Csak beképzelem magamnak, meg nem is csinálja. Rosszul látom.

Pedig hiszek a saját szememnek. A gong hogy nem hajlandó erről beszélni velem, mert ha tényleg van valami betegsége, amiről talán ő maga sem tud, azt ki kellene vizsgáltatni, és én segítenék is neki ebben, de egyszerűen nem hagyja hogy egyáltalán erről a témáról beszéljünk. A szakítás is megfordult a fejemben ha nem sikerül nála elérnem semmit. Mit tegyek?


2023. aug. 14. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Drogos valszeg
2023. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Szomorú dolog betegnek lenni, de még szomorúbb, amikor a beteg nem veszi észre, hogy nem úgy funkcionál, ahogy kellene.


Mit tegyél?

- Állítsd válaszút elé.

2023. aug. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem drogos, alkoholt is elvétve iszik. Ez inkább szerintem valami neurológiai probléma lehet. Persze nem vagyok orvos de erre tippelnék. Nagyon frusztráló hogy határozottan van egy a dolog nála, és egyszerűen nem ismeri el. Ráadásul ahogy megtudtam volt hasonló a családjában.


A válasz

2023. aug. 14. 17:48
 4/10 A kérdező kommentje:

...

A válaszút elé állítás engem is elég érzékenyen erintene, ez a legutolsó mentsvár lehet csak.

2023. aug. 14. 17:49
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

Tipik drogos tünetek.

A bolondok mások.

2023. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Tickel.
2023. aug. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mondom nem drogos.


#6, mire gondolsz?

2023. aug. 14. 18:12
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Mas is irta: neurologiai betegxrh, tikkelesnek hivjak.
2023. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

Igen én is a tikkelést mondanám.

Akaratlanul csinálnak mozdulatokat, adnak ki hangokat, mondanak szavakat. Míg körmösként dolgoztam volt egy ilyen lány vendégem, ő szerencsére könnyen vette és elnevettük a dolgokat. Amikor rájött gyorsan rebegtette a szemhéját illetve magas hangokat adott ki mintha énekelne de csak 1-1 másodpercre. Nála ezek változóak voltak. Egyébként nagyon okos, semmi másba nem befolyásolta ez az állapot. Olvass utána, hozd fel neki de legyél nagyon megértő.

2023. aug. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ennek utána fogok nézni.
2023. aug. 14. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!