Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy esne ha barátnőd nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy esne ha barátnőd nem csinálná meg anyukád meg nővéred körmeit?

Figyelt kérdés
mivel műkörmös. Amúgy sokat segítenek neki ebben.
2023. aug. 14. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Megérten³m. Minden ilyet (fodràsz szempillás sminkes)a rokonai kihasznál(ná)nak ingyen folyamatosan.
2023. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Mármint ingyen nem csinálná meg? Mert az természetes. Pénzért meg kérjen tőle időpontot, gondolom, úgy nem mondana nemet.
2023. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Alap dolognak tekinteném, hogy nem csinálja meg nekik ingyen. Nem a rabszolgájuk. Fizessék ki a munkáját.
2023. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Már megint te??? 😭😭😭

Tudom, hogy töröltetni fogod, de akkor is leírom! Meddig húzzátok még ezt a sz@rt? Mindig csak a fogást keresed, hogy épp mivel lehet gyalázni ezt a szerencsétlen csajt. Megjegyzem, ő se százas, hogy nem vágott ki még mindig. Minden roh..., akarom mondani isten áldotta napon itt nyígsz valami óvodás szintű sérelmed miatt.

2023. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Te add már meg a csaj elérhetőségét. Majd én dugom helyetted, ha már szakítani töketlen vagy. :D
2023. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem baromi kínos egyáltalán ilyet kérni...

Ingyen a kutya se dolgozik, de családtól pénzt kérni gáz érzés.

Kellemetlen helyzetbe hozták a rokonaid, és te is.

2023. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
87%
Most b...tam le az anyóst is, amiért ékszerész létére nem csinált kishúgomnak egy gyémántnyakláncot.
2023. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem ingyen. Az üzletünkben kapható csiszoló gépet, led lámpát évek óta ingyen használja, sőt a helyiséget is. Emellett az anyagokat is beszerzési áron kapja. Ennyi segítség mellett szerintem beleférne
2023. aug. 14. 19:44
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Neki ez munka.
2023. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Le se sz*rn*m, azt csinal amit akar.
2023. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!