Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Mit gondoltok arról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit gondoltok arról a lányról, aki fiús pólókat hord, csőgatyát és sportcipőt?

Figyelt kérdés
Én pl mindig ilyeneket szoktam hordani, és kiváncsi vagyok h mi erről a fiúk véleménye. =) 15/L
2010. okt. 15. 19:15
 1/8 Moszuke ***** válasza:

ha nem ismerem előítéletem az hogy:

fiús, durva, aszexuális, bunkó, buta, unalmas


de ha már ismerném az igazi éned akkor ez a ruha felállás jobban feküdne nekem mint egy puncit is feszítő nadrág, tű sarkúval, és mélyen kivágott felsővel.

mert a lényeg belül van.. és most nem a testedre célzok...-.-'


22/f

2010. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semmit nem olyan nagy ritkaság
2010. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek kifejezetten jól áll, főleg ha illik a személyiségedhez, vagy tudom is én mihez :D


Az ilyen lányok általában jófejek és jól ki lehet velük jönni...

Ha szép vagy, minden jól áll!


16/F

2010. okt. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem a fiúsabb lányokat. :)
2010. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ne a ruhák határozzanak már meg!!! Az is tesz rajta ha jó cuccokba jársz, de egyébként a testedet,fejedet nézzük nem a ruháidat! Az is szebbé tesz ha jó a ruhád, de alapból nem a jó cuccokra bukunk.
2010. okt. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, én lány vagyok és saját tapasztalatot írok le neked:

aszexuális, lezbikus, "biztos kocka és drogos", bunkó, "emós" :D

Igen vicces, de én is így öltözök(vagy még kicsit rosszabbul, sapka, sál, pulóver, bővebb nadrág), és folyton ezekkel találnak be. Ja, igaz, én szép se vagyok. ^^.

17L

2010. okt. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

21:12

és ezt neked mondták, vagy hallottad v.kitől, h ilyeneket mondanak a hátad mögött?O.o

2010. okt. 15. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:

barátnőm sokszor öszekeveri a ruhatárzunk mert elhordja a pólóimat de ha hazaqjön és leveszi végem

na akkor szerinted mennyire érdekel mit hord a munkahelyén meg mibe megy le boltba ?

2010. okt. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!