Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Gáz ha vasalom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Gáz ha vasalom és festem a hajam? Normálisan öltözködöm, nem hordok csőgatyát meg semmi ilyen dolgot, mint a metroszexuális idóták, egyedül csak vasalom és festem a hajam. Ettől még elfogadható vagyok? Ja és nem vagyok homokos 20/F

Figyelt kérdés
Azért tettem fel a kérdést, mert sok kommentben olvastam, hogy nem szeretik a festett/vasalt hajú fiúkat.
2011. szept. 13. 16:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
ha jól áll neked nincs gond, csak ne rikító kék meg ilyen legyen... se csibe sárga :)
2011. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hát tegyél fel egy képet aztán majd megmondom.. egyébként a vasalás nem gáz talán a festés kisit furább de egyre többet látom a mostani fiataloknál.. nekem személy szerint a festés kicsit túlzás deha jól áll és nem nézel ki úgy mint egy hímringyó akkor mehet :)
2011. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tomi, te vagy az??? :O
2011. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az egyik ismerősömre emlékeztet, akit szintén Tominak hívnak... Szóval, Tomi te vagy az??
2011. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

gyűlölöm az ilyet.. mindenki fog jönni azzal hogy "nem baj, ha neked így tetszik", stb.

aha neked így tetszik, mert ezt diktálja a divat, ez van a fiúknál menő.

de ez nagyon gáz.

a nők festik és vasalják a hajukat. és mennyire nőies már az aki vasalja meg FESTI, könyörgöm a haját! egy férfi nem tesz ilyet! hiába van "divat, meg 21.század"..

de, metroszexuális vagy.

a metroszexualitás annyit jelent, mint sokat foglalkozni a külsővel férfiak esetében.

festeted a hajad, vasalod is, gondolom marha menő cuccokban járhatsz, stb.

metroszexuális vagy..

szerintem ez undorító, kikophatna már a divatból!

egy férfi legyen férfi, ne kis csajszi!


miért nem valami férfias eszmét "istenítetek"? ki mennyire erős? ki mennyire gyors? ki mennyire nem-festi a haját? mert szerintem igen gáz a hajfestés, stb.


amúgy pedig kezdesz kiöregedni a divatmajmolás korából. ez inkább a tiniknél 12-21 divat, 21 év felett nem igazán.

én nekem semmi bajom sincsen a melegekkel, de tényleg. de mivel a média ezt diktálja, ezért manapság mindenki "meleg vagyok" kategória. meg a lila rózsaszín cuccok, fülcsi, converse, stb. elég nőies.

miért nemt anultok az óvodásoktól? "a rózsaszín az lány-szín a kék pedig fiú-szín"


számomra nem vagy elfogadható, én egyenesen undorodom az ilyenektől! linkelek pár képet mi jön be.

amúgy én nem csak akülső alapján ítélek, a kisugárzás és a személyiség számít, de az ÖSSZES ilyen fiúról az jut eszembe hogy nulla egyéniség, tömegcicagyerek, mint a többi.


követhetnék a pasik az ilyen formát:

[link]

[link] #hl=hu&gbv=2&tbm=isch&sa=1&q=axl+rose&pbx=1&oq=axl+rose&aq=f&aqi=g10&aql=&gs_sm=e&gs_upl=6739l7657l0l7739l8l7l0l2l2l1l446l1635l2-1.3.1l5l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=a438de326d891b3e&biw=1024&bih=677

[link] #hl=hu&gbv=2&tbm=isch&sa=1&q=robbie+turner&oq=robbie+turner&aq=f&aqi=g1&aql=&gs_sm=e&gs_upl=8116l9607l2l11117l13l11l0l3l3l2l398l2313l2-2.5l7l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=a438de326d891b3e&biw=1024&bih=677

2011. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a hajvasalás rendben van, nekem általában bejönnek a vasalthajú fúk, de a hajfestés tényleg fura :S bár én mindig is a természetességet szerettem (én sem festem a hajam, nem sminkelek)

16/L

2011. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg tökmindegy mit csinálsz magaddal ha magadnak és másoknak így tetszel akkor nincs vele semmi probléma. Egy pasit nem arról fogok megítélni hogy most festett a haja vagy sem.
2011. szept. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A hullámos hajat szeretem.
2011. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem, bár nem mind1, hogy milyen stílusban vasalod és milyen színűre fested, például, ha syn gates-es, akkkor eszméletlen jól állhat:D
2011. szept. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ettől még elfogadható vagyok? miért,aki csőgatyát hord az már idióta,és nem elfogadható ? nincs semmi gond azzal h fested,meg vasalod a hajad, a gondolkodásoddal,és a nézeteiddel vannak bajok. 1 fiú nem ezektől a dolgoktól lesz homokos
2011. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!