Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a kapcsolat köztünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kapcsolat köztünk, egészséges férfi nő között ez a fajta kapcsolat, mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Kb fél éve megismerkedtem interneten egy nővel, aztán így randik alkalmával kiderült hogy ő inkább barátságot érez és ebből csak barátság lesz ... elején többet éreztem de már részemről is barátság kezd lenni...

Ami a furcsa hogy állandóan keres, naponta több órát írogatunk egymásnak hetente kéthetente találkozunk, tényleg szinte egy nap sem tellik úgy el hogy ne irogssunk egymásnak.. pl. van egy szexpajtija és van hogy tudom mikor van nála és mikor pl. elmegy, akkor azonnal keres ír rám....kicsit furi ez így mi ez az egész?


2023. aug. 18. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Te vagy a "barátnője".
2023. aug. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Miért a barátnők ilyen intenzíven szokták tartani a kapcsolatot egymással?
2023. aug. 18. 08:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lelki szemetes/barátnő/freindzone..


Ha többet érezne nem szexelne mással. Ennyi és pont. Nincs mit ezen magyarázni.

2023. aug. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nők máshogy működnek, igénylik a férfi energiákat, de ennek ellenére nem biztos hogy bármi mást akarnak. Barát vagy, ne gondolj bele többet. Ha lesz kapcsolata eldob, mert a kettő nem tartható meg együtt. Nekem ilyen intenzívebb kapcsolatom csak meleg sráccal működött eddig, mert ő tényleg nem akart tőlem semmit.
2023. aug. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a legjobb barátnőmnek minden nap írok.
2023. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!