Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak vele ,mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak vele ,mit akar ??

Figyelt kérdés
2x szakítottunk már,áprilisban meg kértem felejtsem el mivel teljesen alaptalanul ahogy beszélt velem és amiket mondott, nem tűröm tovább!Arra írt messengeren ismét de nem is olvastam el ,nem válaszoltam, hónapokig nem jelentkezett!ma reggel az egyik tarskereson elő került nálam, ahol írt...Mit akar ezzel el érni?Miért nem hagy békén?40 éves felnőtt férfiról van szó. A normális válaszokat előre is köszönöm szépen!
2023. aug. 19. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Nem neki van baja, hanem neked.

Attol hogy te fel vagy háborodva ha ő bunkó, attol neki még minden a legnagyobb rendben van.

2023. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt észre vettem én is köszi
2023. aug. 19. 11:04
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Te minek állsz vele szoba, ha nem.jol viselkedett veled? Nem kell reagálni, le is lehet tiltani, ha nem hagy békén.
2023. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam h reagálok rá vqgy ,hogy azóta nem tiltottam le! Csak egyszerűen a miertre nem jövök rá,hogy mire jó ez
2023. aug. 19. 12:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Unatkozik
2023. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!