Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha egy idősebb nő rám akár hajtani?

Figyelt kérdés

Én 20 vagyok ő 40 körül.

Szüleimmel jó kapcsolatban van és nemrég valami miatt rámírt nemrég.

Elkezdtünk beszélgetni és egyre inkább érzem, hogy flörtölni akar, én persze nem akarok érthető okokból . Mindig mondja, hogy milyen figyelmes vagyok, meg látszik, hogy sokat sportolok, meg szép az arcom/pofikám, jelentsen ez bármit is.

Nem mondta ki, hogy szeretne tőlem valamit, úgyhogy nem írhatom neki, hogy nem szeretnék tőle semmit, mert biztos előadná, hogy csak sokat láttam bele.

Mit csináljak?



2021. dec. 17. 14:15
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Ja meg ;) emojikat tesz minden sor után
2021. dec. 17. 14:16
 2/35 anonim ***** válasza:
90%
Hagyjad magad, jó lesz az! ;)
2021. dec. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
90%

Hátha emojikat is tesz minden sor után, akkor már tuti akar tőled valamit..... 🤦‍♀️

46/N

2021. dec. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
98%
Csak zárd rövidre a beszélgetést, ne kezdj el vele csevegni, mondd meg hogy bocsi mennem kell viszlát, vagy csak ne írj vissza
2021. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%
Ugyanazt amit mi lányok teszünk kb 12 éves korunk óta a nyomuló férfiakkal, légy tartózkodó.
2021. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

#3 olvasd végig, nem az emoji miatt gondolom, szerintem te se szoktál flörtölést kezdeményezni azzal, akitol semmit nem akarsz...

#4 ha nem írok ugyanúgy írogat és úgyse tudom lerazni, mert szüleimmel jóban van

2021. dec. 17. 14:28
 7/35 A kérdező kommentje:
#5 eddig is tartózkodó voltam, akkor maradok az
2021. dec. 17. 14:33
 8/35 anonim ***** válasza:
78%
Hát írogasson kit érdekel majd megunja, ha annyira jóba van a szüleiddel én biztos szólnék anyukámnak hogy szóljon neki hogy ez zavar téged. Ha nem akarsz nekik szólni, mert valamiért kellemetlen akkor meg csak egyszerűen ignoráld, esetleg elejtheted neki hogy van barátnőd (akár csak kamuból is) hátha veszi a lapot
2021. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit. Ha dicsér, max. mondd semlegesen hogy "köszönöm", azt is két nap késéssel. Meg fogja unni.
2021. dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm, látom már van sokaknak tapasztalata ebben :D
2021. dec. 17. 14:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!