Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki van hasonlóan így mozgássér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van hasonlóan így mozgássérülten?

Figyelt kérdés

Van itt olyan mozgássérült aki egészséges házastársat talált magának és boldog vele együtt?

Akár fiú akár lány



2023. aug. 19. 15:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
S szexi vagy legalább?
2023. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Igen

Gondolom

Volt barátommal volt szex

2023. aug. 19. 15:49
 13/21 A kérdező kommentje:
Sok volt
2023. aug. 19. 15:49
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

#8

Hát... Nem akarok gonosz lenni. De az igazság az, hogy egy egészséges férfi nem arra vágyik, hogy a párját gondozza meg ápolja, plusz ellássa a gyereket. Sok esetben akkor is inkább lelépnek, ha hosszú évek után szorul rá a párjuk.

Érthető, hogy a te szempontodból egy egészséges férfi lenne jó. De miért válasszon téged egy egészséges férfi?

2023. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hát ha szeret engem és tudja mivel jár akkor engem fog választani
2023. aug. 19. 16:00
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

15

Kívánom, hogy így legyen, de tudod a naaaagy érzések után ott van a mindennapok végeláthatatlan sora.


Egy érett személy azért átgondolja, hogy oké, szerelmes vagyok, de vajon ez működőképes hosszú távon? Vajon akarom én ezt majd minden nap? Sajnos erre sokszor az a válasz, hogy nem.

2023. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

De van akinél igen

Igaz ritka

De van

2023. aug. 19. 16:09
 18/21 anonim ***** válasza:
Az én kedvesem hasonlóan mozgássérült. Többségében én főzök, én csinálom a házimunkát! Na bumm, sokat segít, és egyáltalán nem zavar! Szeretek róla gondoskodni, imádom! Igaz "viszonzásul" mást kapok cserébe. Rengeteget szeretkezünk, sokszor kezdeményez, sokat kényeztet csak úgy. Igaz mindig viszonzom, de férfiként ez nagyon jólesik! A mi kapcsolatunk harmónikus. 8 éve vagyunk házasok, és 10 éve élünk együtt, 20 éve ismerjük egymást.
2023. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

És te mit tudsz nyújtani a kapcsolatban, amiért jobb választás vagy mint egy egészséges, és hasonlóan kedves, intelligens, tanult, jókedélyű, sportos, szép nő?


Azért mert sokan szexeltek veled, még nem biztos, hogy veled szeretnének családot alapítani.

2023. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Eddig csak egy fiú volt aki szexelt velem

Amit kell megpróbálok nyújtani

Én szeretek adni is a másik embernek

2023. aug. 19. 23:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!