Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalást szeretnék leleplezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalást szeretnék leleplezni. Mindenhol le vagyok tiltva, mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés

Elnézést ha rossz kategória, ideges vagyok. Ha lehet légyszi maradjon, itt talán több válasz érkezik.


Kiderült egy nagyon csúnya megcsalás. Másfél évig volt a férfinak 2 nője. Én vagyok az egyik, a másikat szeretném tudatni, ő nagyobb áldozat mert ők együtt is élnek. Ráadásul régebb óta kavarnak. De ezekről még mindig nehéz beszélnem...


Én mindenhol le vagyon tiltva a nőnél, erről a férfi gondoskodott.


1. Csináltam egy kamu facebookot, amit elrontottam. Nem tálaltam ki az igazságról azonnal, csak gyanú lett körülöttem, a férfi dühös lett, a nőnek lövése sincs, szóval nem gondoltam át elszúrtam. A fiókomat jelentették, azóta nem tudok regisztrálni mert a facebook azonnal letilt. (Lehet más nevet kéne használnom? De szerintem IP címet szűrnek) ráadásul most a férfi folyton nézegeti a nő telefonját, bele tud nyúlni.


2. Közben telefonon is csináltam egy kamu facebookot kamu névvel, de leteszteltem, ha csak ráírok valakire spamba rakja, még értesítést sem kap... Úgyhogy bejelöltem a nőt. Letiltott (ugye lehet hogy a férfi volt). Bejelöltem a legjobb barátnőjét, hogy gondoltam majd általa üzenek, ő is letiltott... Zsákutca.


3. Csináltam egy kamu instagramot. Ott írtam neki, de ugye ott sem mutatja pirosan mert kérésekbe rakja. Ráadásul ritkán használ instát, lehet észre sem veszi. Gondoltam egy random bejegyzésnél betaggelem, hogy írjon vissza. Arról legalább kap értesítést.

De ugye itt is megvan a rizikó, hogy a férfi veszi észre.


Egyéb ötletek, hogy interneten valahogy tudassam vele? Mindenre képes vagyok.


Illetve bármilyen segítséget elfogadok, ha van fölösleges Facebook fiókotok 😃... Na jó csak vicc. (vagy nem, nem tudom kétségbe vagyok esve)


Telefonszámot, email címet nem tudok. Tiktokon megtaláltam még, de ott sem lehet direktben üzenni neki. Személyes találkozást csak akkor terveztem, ha minden kötél szakad.


Ti mit tennétek a helyemben? Milyen módszerek lehetnek még? Csak egy átkozott 4-5 mondatos üzenetet akarok neki eljuttatni...


Köszönöm!


2023. aug. 20. 07:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Én mit tennék? Nem süllyednék ilyen mélyre.

Miért nem tudod békénhagyni őket? Neked mi közöd ahhoz, hogy mással milyen kapcsolatot ápol?


Keress fel egy pszichologust, feldolgozni az esetet, mert ez már beteges.



Éld az eleted és felejtsd el azt az embert és az ismerőseit, esetleges kapcsolatait.

2023. aug. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Tudom, de vannak ennek a történetnek további mélységei, csak nem akartam regényt írni.


Muszáj megtudnia a nőnek... Ha akarom ha nem. Annyira komoly és becsületbeli dolgok is érintettek az ügyben. Akit érdekel esetleg privátban elmesélem.

2023. aug. 20. 08:18
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

„Bejelöltem a legjobb barátnőjét, hogy gondoltam majd általa üzenek, ő is letiltott...”

És ezt hogy magyarázod, ebbe is a férfi nyúlt bele? Szerintem a pasi elhintette rólad, hogy egy dilis zaklatója vagy.

Figyi, ez a sztori nem arról szól, hogy szegény barátnőt felvilágosítani, kizárólag bosszú, és tényleg úgy viselkedsz, mint vmi megszállott. Sajnálom a történteket, gerinctelen pali, de magadat hozod csak még kínosabb helyzetbe, ha tovább nyomozol, töröd a fejed a furfangokon, hogy kerüld meg a tiltásokat.

2023. aug. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
Hát hogy manamság net nélkul szarni nem tudtok.Derítsd ki személyesen basszus.
2023. aug. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Ha tudnátok mi megy még a háttérben megértenétek, hogy miért akarok megszállottan borítani mindent...


(van még a háttérben nagyon sok pénztartozás, bírósági ügy, már meglévő gyerek, terhesség....)


Azon kívül hogy zombi vagyok amióta ez kiderült és 2 órákat alszom éjszaka.

2023. aug. 20. 08:50
 6/21 anonim ***** válasza:
25%
Kiposztolnám az adatlapjára hogy 1.5 évet csalt velem a pasikád. Es kitennèm nyilvánosba a bizonyitékokat fotók meg atb
2023. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Írd le, hogy mi megy a háttérben, úgyse ismer titeket senki.

De ha mindenhol tilt a nő, akkor semmi értelme. Elmondhatom neki személyesen. A pasi elmondja, hogy bolond vagy és hazudozol. A nő meg egy kis ordítozás meg két nap duzzogás után elhiszi, hogy ő a pasi élete szerelme, érte megváltozik, és fél évig megint turbékolnak, mint a friss szerelmesek. Aztán jön az újabb szerető.

Csak közben te járattad le magad. Miért hiszed, hogy a nő nem tud rólad?

2023. aug. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Rendben.

A nőnek van egy kiskorú fia. Kedves férfi nevezzük Palinak van pénzügyi rossz múltja, ezáltal sok letiltás, végrehajtás... És a nő kiskorú fiának a számláját használta.


Pénzügyileg nehéz időszakba keveredett, de én mint párja segítettem neki. Magyarul, rengeteg pénzt adtam neki. Kp-ban, ha utalva kérte akkor ennek a kisfiúnak a számlaszámát adta meg. Papírt írtunk a kölcsönről, ami lejárt, fel akarom őt jelenteni, de akkor gondolom belehúzzák a fiút, vagyis az anyját... Aki a nő. Pali nem akar fizetni, nem is tud, mert hiába adja ki magát egy gazdag embernek, még havi 20ezres részlet fizetést sem tudott vállalni. De a nőnél azért látom, hogy ki vannak rakva nyaralós képek....


Mikor borult minden akkor pedig az is kiderült, hogy a nő 3 hónapos terhes a Palitól. Most ezt mint másik nő, nagyon nehezen dolgoztam fel, azóta nem tudok gyerekre nézni.


Gyanús nekem, hogy mindenhol le vagyok tiltva... Gyanús, hogy ő ezt így végig tudta csinálni. Az oké hogy nekem nem tűnt fel, tiszteltem a szabadság vágyát nem kutakodtam, nem hívogattam. Mindenre volt magyarázat, hogy miért nem tudok hozzá menni, miért nem alszunk annyit együtt, soha nem kételkedtem mert olyan mély érzelmes beszélgetéseink voltak mindig, hogy soha nem felteteleztem róla ezt... Jó oké, h. Ülye voltam vállalom. De a nő sem vett észre semmit?.... Hogy minden reggel 5:00-kor irogatott nekem hogy jó reggelt kincsem... Este is mindig beszéltünk...


És másfél évről beszélünk, ők már régebb óta együtt vannak. Ember legyen a talpán aki nem lenne úgy felhúzva mint én. Nem tudok enni, nem tudok aludni, úgy érzem kezdek elmebeteggé válni.

Ja és a Pali még mindig állítgatja, hogy szeret engem és fontos vagyok neki. Még mindig etet. És ez is nagyon hergel, hogy szétrúgjam a fejét.

2023. aug. 20. 09:20
 9/21 anonim ***** válasza:
54%

"Most ezt mint másik nő, nagyon nehezen dolgoztam fel, azóta nem tudok gyerekre nézni."

"úgy érzem kezdek elmebeteggé válni."


Ez itt a lényeg.....


Nem tudod feldolgozni, hogy nem te vagy a nő helyében.


Amúgy erősen hajaz a törtenet egy Csaladi titkok részhez 😂

2023. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

A kölcsönről írt papírokkal el kell szambázni egy ügyvédhez, és szépen megbeszéled vele, hogy milyen lépéseket tudsz tenni. Valószínűleg a következő utad a rendőrségre fog vezetni.

Téged pont azért etet tovább, hogy szeret, mert azt hiszi, hogy nem jelented fel.

A feleség meg majd megtudja, hogy pereled, azt meg pláne, ha elítélik és végrehajtás lesz.

2023. aug. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!