Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként ha van rajtam nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ha van rajtam nem sok, 5-10 kiló plusz háj, akkor jobban teszem, ha azt leadom? Az vonzóbb is?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér. 197 cm magas vagyok és 95 kg. De voltam már 80 vagy 85 is. Nem sportolok, ezért nincs sok izmom, ez a 95 kg pedig már valamennyi háj rajtam a derekam, hasam körül. Senki nem mondta még rám, hogy kövér lennék, ahhoz kellene még vagy 10-20 kiló biztos, de ha a tükör előtt állok meztelenül, akkor látom a hájat a felsőtestemen. Ezt érdemes lenne leadni, igaz? Azt is érzem, hogy egy számmal nagyobb ruhák kellenek, mint pár éve kellettek. Apukám is vékony volt fiatal korában, de most rohadtul dagadt már sajnos (193 centihez 115 kiló hatalmas hassal) és én nem szeretném ezt az utat bejárni. Ebbe a kategóriába írom a kérdést, mert az is érdekel, hogy a nők vonzóbbnak látják-e a sima vékonyt, ahol már van annyira alacsony testzsír százalékú valaki, hogy előbukkannak az izmok, a tónusok is, mint ha valakin akármennyi felesleg van.
2023. aug. 20. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Le kell adnod és a nők tapadni fognak rád.


Jó magas vagy ez nagy előny.

2023. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ízlés dolga, hogy kit zavar kit nem. Engem pl nem zavarna. A férjem is testesebb az átlagnál. Se a vékony, se kigyúrt pasik nem tetszenek. A magam részéről inkább egy kis pocak. De itt nyilván nem a 8 hónapos méretű terhes hasra gondolok és 10 centis tokára.

Szóval nekem egy kis felesleg inkább vonzó. Más meg már 5 -10 kiló pluszra dagadtozik, elhízást emleget ami irreális és undorító megjegyzéseket tesz. Szerintem nem csak a túl nagy felesleg-de ez a mentalitás is beteges, de mindegy...

Jó magas vagy, ezt sok csaj szeretni fogja:)

2023. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Nekem tul magas 😁


De ne a haj miatt sportolj hanem az egeszseged miatt

2023. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Engem eléggé taszít a már kis felesleg is. Mondjuk én mindig vékony voltam, lehet ezért hozzá vagyok szokva a felesleg nélküli testhez
2023. aug. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2. Köszi! Nem látom magam kövérnek a tükörben, de látszódik a különbség a mostani és a tíz kilóval kevesebb közt már


3. A magasságot csak azért írtam, mert a kilónak csak azzal együtt van értelme. Általában is válaszolhatsz a kérdésre.


4. Én is a vékony nőket szeretem inkább. Na pont erre gondoltam, hogy valakit taszít még a relatíve (egy kövér emberhez képest) kevés felesleg is. Köszi!

2023. aug. 20. 20:06
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg ez tökéletes. Ha nem vagy annyira izmos, feszes, akkor érdemes sportolni, de szerintem fogynak nem kell. Aki ilyen magas, azon jobban el is oszlik a súly.
2023. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Karcsú nőként osztom a négyes válaszát. Nekem sem tetszik a kis felesleg sem. Ne legyen kipattintott Schwarzi, de pocakos aputest sem. Akkor már inkább a vékony férfiak tetszenek, kis szálkás izomzattal, kb mint a focista alkat (nem vagyok foci rajongó, csak példa). Az alacsony testzsír százalék jön be.

Szerintem csak jót tehet egy kis sport az alkatodnak és az egészségednek is. Ha már látszik a tükörben a különbség, akkor nem lapos a hasad, engem pedig taszít a pocak. Fiatalon könnyebb leadni, szóval még most érdemes edzeni sokat.

2023. aug. 21. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!