Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha egy számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy számotokra nem (annyira) tetsző nő flörtölget veletek, szabadulni próbáltok, vagy szívesen belementek így is?

Figyelt kérdés
Magyarul ha egy férfi nem hárítja a nő közeledését, nem kerüli őt, és belemegy a flörtbe akkor az általában azt jelenti neki is bejön? (most itt egyéjszakás kalandról nincs szó)

2023. aug. 21. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Kérdés mennyire tetszik, mert vannak annak fokozatai ám...
2023. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Hát ha engem kérdezel, én igyekszem kioffolni, ne fecséreljük egymás idejét.


Deeee létezik olyan (és bevallom, régen én is ilyen voltam) aki látja a lehetőséget a helyzetben és igyekszik maga mellett tartaniaz illetőt egyfajta állandó egoboostra, vagy ha másra nem, hát szexre.


Magyarul: hát abból, hogy fogadja a közeledésed, még semmiben sem lehetsz biztos:D

2023. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már nem csinálok ilyet, megmondom hogy nem jön be és kész, de régebben nem mertem konfrontálódni és volt is nagy félreértés hogy akkor miért nem reagálok semmire kb...
2023. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menekülök. Általában a nekem nem tetszők nyitottabbak, de szerintem ez általános jelenség mind a "férfi keres nőt-", mind a "nő keres férfit" esetében.
2023. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én kerülöm, és próbálom nem meg bántani. Semmi felé képen nem mondom neki hogy nem jön be mert az sértő mert egyértelmű hogy ne tetszik a külseje nem vonz.


Ezért kell a férfinek kezdeményezni.


Nő szerintem csak akkor flörtöljon ha már a férfi is tette.

2023. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!