Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok arról ha egy pasi egy buszmegállóban leszólítana egy neki tetsző lányt ismerkedési szándékkal?

Figyelt kérdés
Nagyon fura dolognak számítana?Vagy lenne értelme megpróbálni?

2023. júl. 17. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha az a lány nem én vagyok, csinálja.
2023. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán figyelni kéne annak a lánynak a testbeszédét, hogy egyáltalán észrevette-e a srácot. Ha nem (és ez a valószínűbb), akkor valószínűbb, hogy nem fog jól kijönni a dolog.
2023. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Mibol gondolod, hogyha neked sosem termett baber, hogy ettol majd igen? A ketsegbeesett kapalodzas elegge szanalmas helyzetet tud eredmenyezni. Te pedig pont abba ugrasz fejest.
2023. júl. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Attól függ, hogy teszi, mit mondd, milyen stílusban, tiszteletben tartja-e ha a másik nemet mond, és akkor nem tolakodik... Szerintem lehet oké, de ha látja, hogy a nő nem szeretne kommunikálni, hagyja békén.

Én emiatt még nem haragudtam férfire, ha normális stílusban megszólított, maximum kicsit zavarba hozott.

2023. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Mint a csövik?azoknak stilusa ez az utcán szólitgatósdi.

Kéne a fenének olyan pasi aki utcán random csajokat szolitgat

2023. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

ha cask úgy odamész, akkor nem fog örülni.

de ha egy ideje téged néz, mosolyoog, akkor úgy már van esélyed.

2023. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%
Szólnék? Szólok! Ez napi sok ezerszer megtörténik. Örülök neki!
2023. júl. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor próbáld meg, ha mosolyog, téged néz, ha nem akkor nincs nyert ügyed. Ha a csaj mergesen néz vagy kerüli a tekinteted, akkor nem vesz észre direkt, akkor felejtsd el. A testbeszéd rengeteget elárul.
2023. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már inkább a menetrenddel kapcsolatban , vagy a buszokkal kellene leszólítani, aztán abból jobb esetben egy beszélgetés kerekedhet.
2023. júl. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!