Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez? "Situation ship"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? "Situation ship"?

Figyelt kérdés
A párommal 8 hónapja vagyunk együtt.. 50 éves, én 49. Van előző házasságunk. A páromhoz két naponta megy a kislánya, hivatalosan el sem vált. Szeret engem. Bemutat ennek-annak, azonban a családját totál távol tartja tőlem. Ajándékba kapott a szülinapjára tőlem egy keretezett képet Rólunk, amit ha jón hozzá a kislánya befordít a falnak. Ha én megyek hozzá, van, hogy el is felejti visszaállítani. Annyira gáz...

2023. aug. 22. 13:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na de ebben mi a biznisz a pasinak?hiszen odaadja a házat a nőnek, ő meg fizethető az albérletet. Jobban járna, ha elvalna.
2023. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es! Köszönöm a válaszod. Vlsz teljesen igazad van, az én párom is csak akkor vallotta be, hogy nem vált el, mikor rákérdeztem, hogy papiron egyeztek meg a volt feleségével, hogy 2 naponta van nála a kislánya. Egy túra alkalmával.. Nagyon kellemetlen volt, meg is kérdeztem, hogy én most egy nős férfival vagyok fél éve? Hárított persze... Úgy veszem észre, hogy vannak játékszabályok, mert ha "pampogok", esteleg nem értem, hogy hogy lehet olyan, hogy egész húsvét alatt egy hétig felém se nézett, vagy karácsonykor mindhárom napot a saját családjával ( gyerekek, nagyi...stb ) töltötte, akkor hírzárlat, kommunikációs szünet van kb 2 hétig.. Fel sem veszi a telót, különféle játszmázási módok.. Csak, hogy büntessen. Sajnálom, mert illenénk egymáshoz, minden jól működne, ha... Na de az a ha ott van... :-) Azért a Te ismerősödhöz képest én max ennyit bírok egy ilyen átlátszó pasi mellett, éveket azért bizonyára nem. A situationship-től pedig hányingerem van..
2023. aug. 22. 18:18
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem lépsz ki?
2023. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Eddig azért nem léptem, mivel 2-3 hónap után még nem állsz fel rögtön. Türelmes vagyok, adtam időt. Ő is adott nekem azzal, hogy keveset jött.. Azóta futok, könyvet írok... Tehát van azért jótékony hatása is annak, hogy hébe-hóba kapnak elő.. De komolyra fordítva a szót, holnap felteszem azon kérdéseimet amelyek a jövőnkre vonatkoznak. Ezt a sanszot megkapja. Ha nem lesz tartalom a mondandója mögött, úgy tényleg lépek. Mindenkinek csak egy élete van...
2023. aug. 22. 20:26
 15/16 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, sok sikert!
2023. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat is! :-)
2023. aug. 22. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!