Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik pillanatban odavagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik pillanatban odavagyok érte, másik pillanatban úgy érzem nem tetszik. Napról-napra váltakozik. Mi van velem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A korodat nem írtad. Ha 14-18 éves vagy akkor ez normális :)
2010. okt. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok..:)

De ez mégis mi? Miért van?

Egyszerűen nem értem magamat.:)

2010. okt. 16. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet, hgoy most nem egyől beszélünk. de én most így vagyok a párkapcsolatottal. pár hónapja vagyunk együtt. eleinte minden tökéletes volt. a kisebb "hibáit" is úgy kezeltem, hogy jajj, milyen aranyos...

most már ott tartok, hogy szinte naponta veszekedünk minden hülyeségen. és tudom,hogy ez miattam van. kezd szerintem elmúlni az a valami, az szerelem, ami volt. már a beszélgetéseink is lerövidültek, és azok is leginkább vitatkozásba torkollnak. de vannak olyan napok, mikor meg nagyon hiányzik, ha nincs velem, és ha látom, újra, mint régen. én sem értem magam, hgoy mi miért van. talán a mostanság rám zúduló stressz, nem tudom. ezt ki kellett adnom magamból

2010. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

09:13

Szurkolok nektek,remélem megoldódnak a gondjaitok.:)

Ha nincs veled és annyira hiányzik,akkor nem múlt el a szerelem,de vigyázz.Ha már naponta veszekedtek és ez miattad van,előbb-utóbb nehogy besokalljon.Próbáljátok megbeszélni vagy valami..:)

Amúgy mi 2 hete vagyunk együtt,és én is picit stresszes voltam az elmúlt napokban,lehet azért volt ez az ingadozás?Nem tudom..De mindenesetre remélem el fog múlni..:)

2010. okt. 16. 09:16
 5/5 anonim ***** válasza:

ha lány vagy szokj hozzá ez nemi sajátosság

ha fiú vagy akkor meg szokj hozzá hogy csak szexre kell társ az elkövetkező 10 évbe

2010. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!