Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemsokára itt az 1. csók....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemsokára itt az 1. csók. Eddig csak szájrapuszi sikerült mindig, és nem tudom, hogyan is csináljam. Mármint hogyan fogom megérezni, hogy abban a pillanatban pontosan mit kell csináljak? Jön magától? Ugyanúgy kezdjem, mintha szájrapuszi lenne, csak?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a sok nagyképű b@romnak, akik azt hiszik, hogy óriási élettapasztalattal rendelkeznek 1 csók után. Rendes válaszokat szeretnék kapni, tudom, a kérdés nem teljesen megszokott. De erre van ez az oldal, hogyha BÁRMI kérdésünk van, azt itt feltegyük. Ezért kérek mindenkit, hogy NORMÁLIS választ adjon a kérdésemre, mert ez nekem fontos. Ó, és IGEN, ITT A GYAKORIKERDESEK.HU-N KÍVÁNOM EZT MEGTUDNI! Köszönöm!
2011. szept. 12. 17:07
1 2 3
 1/24 bakcsorider ***** válasza:
100%

Én okatatom szóval lehet jönni hozzám :D

Am majd jön magától no para :D

2011. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Cumizd le a nyelvét.
2011. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

1.: :D

Szóval... minden jönne magától?

2.: ...

2011. szept. 12. 17:09
 4/24 anonim ***** válasza:
De igen, teljesen megszokott a kérdés és pont ez a probléma. Keress csak rá, ha nem írtak ki min. 500 kérdést a témával kapcsolatban, akkor egyet sem. Érdemben úgysem tud reagálni senki, mert ez magától jön.
2011. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Csak ő már sokat csinálta, nekem meg ez lesz az 1.
2011. szept. 12. 17:09
 6/24 A kérdező kommentje:
És ez miért probléma, hogy valaki a többi ember véleményét is kikéri?
2011. szept. 12. 17:10
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

mi az hogy csak nyelves volt?szerintem ez a kettő követi egymást

amúgy tényleg teljesen magától fog jönni nem kell parázni csak spontán módon

2011. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem probléma, csak felesleges dolog (már leírtam, miért).
2011. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"azerbajdzsán": Milyen nyelves? Azt írtam, hogy eddig csak szájrapuszi volt...

2. Értem.

2011. szept. 12. 17:14
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Jönni fog magától. Én is izgultam az elsőnél. Szájrapusziztunk, egyszercsak arra lettem figyelmes, hogy már csókolózunk. :) Innentől nem is féltem. El kell lazulni, mert ha feszengsz, akkor elronthatod.
2011. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!