Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragudhat emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudhat emiatt?

Figyelt kérdés

Sztori előzménye: van egy lány, akit tavaly ismertem meg. Ekkoriban a legjobb haverommal kavart, viszont elég csúnyán végződött a történet, mert a haverom végül összejött megint az exével, ezzel a lánnyal meg teljesen megszakított minden kapcsolatot. Azóta megint szakított az exével, én meg közben elkezdtem jóban lenni a lánnyal, akivel kavart még anno. A haverom meg ez a lány megint kapcsolatba léptek egymással, de semmi nincs köztük, a lány hallani sem akar a haveromról, csak elfogadta a bocsánatkérését, valamint random (nem direkt) összefutottak különböző eseményeken, ahol én is ott voltam. Elkezdtem ezzel a lánnyal nagyon jóban lenni, vonzódom hozzá elég erőteljesen, nagyon szép, mellette a személyisége is megfogott. Igen, viszont a legjobb haverom nem nézi jó szemmel, hogy mi elkezdtünk jóban lenni, pedig nincs köztünk semmi, csak haverkodunk, meg én néha át szoktam menni a lányhoz. Hangsúlyozom még egy csók sem volt köztünk, tényleg semmi, de úgy érzem lehetne több is köztünk.

A kérdésem pedig az lenne, hogy ha alakulna köztünk valami, akkor jogos lenne a legjobb haverom haragja felém, annak tudatában, hogy ő dobta a lányt? Vagy tiszteletben kéne tartanom, hogy majd egy éve kavartak pár héten keresztül és felejtsem el a lányt?



2023. aug. 23. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Jobb pasik nem foglalkoznak haver által "levetett/használt"nőkkel mert igényesebbek. De sokak már annak is örülnek ha van vki
2023. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
86%

Havernak meg kell mondani, h elrugta a csajnàl a pöttyöst, és kopjon le róla.


Természetesen ki-ki a sajàt vérmérsékletéhez igazítsa a stílust.

2023. aug. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 ennyi erővel minden nő használt és levetett, hacsak nem 15 éveseknél próbálkozol. Vagy csak akkor lesz használt egy nő, ha ismerős/haver kezelgette előtted? Érdekes logika.

#2 köszönöm a választ.

2023. aug. 23. 17:35
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ismert téged a lány, amikor a haverodba volt beleesve? Ha igen, akkor én hagynám, nagyon ciki, ha viszont csak azután találkoztatok, hogy a haverod már ejtette, akkor megmondanám a haveromnak, hogy ő már dobta, mi csak most ismertük egymást, és akkor is engem választott volna, ha egyszerre ismer meg minket.
2023. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 igen, ismertük egymást, viszont összesen 2x láttam akkoriban.
2023. aug. 23. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Én a helyedben felszedném a csajt. 30/F
2023. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Abszolút nem "jogos" a haverod viselkedése.

Én nem foglalkoznék a véleményével

2023. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy jogos, ha sokat pattogna rakd ki az életedbol a havert.
2023. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kell a csaj, szerezd meg, légy férfi!
2023. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiraknám a havert az életemből és összejönnék a csajjal. Ennyi. Haver ne pattogjon, lett volna lehetősége, de elcs.szte.
2023. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!