Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai világban szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban szerintetek mennyire lehet így ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ha napközben nyilvános helyen(plázában vagy buszmegállóban)meglátnék egy szimpatikusnak tűnő lányt és normális módon megpróbálnám leszólítani.

2023. aug. 23. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ez abszolút egyénfüggő. Én például, introvertáltként, baromira nem díjaznám.
2023. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Na jó, fogalmazzunk úgy, hogy ha mesterszinten jártas vagy az emberi testbeszéd értelmezésében, dekódolásában, akkor ezt a képességedet felhasználva ki tudod deríteni, ki az, aki nyitott lenne rá. Szóval ez esetben lenne értelme a dolognak. Viszont ha hozzá se tudsz szagolni a témához, arckifejezésből, testtartásból, mozgásból olvasni, stb., akkor nagyon erősen ellenjavallott az ezzel való próbálkozás.
2023. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Biztos van, akinek összejött már így, én nőként azt mondom, nem szeretek így ismerkedni, és udvariasan, de lerázom minél hamarabb az illetőt. Akkor is, ha szingli vagyok, akkor is, ha egész jól néz ki, akkor is, ha nem bunkó.
2023. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
2 voltam, tehát ha csak úgy találomra akarsz odamenni, vagy csak és kizárólag annak alapján, hogy márpedig ő tetszik neked, akkor jobb, ha elfelejted, kérdező. Ez rohadtul nem így működik.
2023. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszem hogy valaha is lehetett így ismerkedni, tekintve hogy baromi gáz.
2023. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kitana. ***** válasza:
0%
Szerintem lehet, de én ilyen helyzetben annak örülnék, ha ott helyben be is ülnénk akkor egy kávéra vagy valami (amennyiben szimpatikus), és kihagynánk a felesleges elérhetőségcsere, napokig chatelés stb köröket. Mert akkor derüljön ki ott azonnal, hogy mennyire jövünk ki jól.
2023. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Én nem tennék ilyent, de biztos van, aki tud így is ismerkedni.
2023. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Képzeld el mennyire lenne természetes ha éppen a mirelit cuccok között válogatnál a sparban, és egy láthatólag félénk férfi odasomolyogna melléd, azzal a szöveggel, hogy "szijja! figyeltelek már pár perce, és egyből láttam rajtad, hogy mi nagyon jó barátok lennénk. most épp nincsenek barátaim, mivel nincs életem, és fogalmam sincs hogy hogy szerezhetnék új barátokat, szóval gondoltam leszolitalak. nem akarod megadni a számodat? mi a neved? én Béla vagyok, és szeretek filmezni, és a neten lógni.. te is, ugye? :) "


mi lenne erre a zsigeri reakciód? csak őszintén.......

2023. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Szimpatikusnak tűnő... legalább őszinte lennél, hogy áll rá a pöcsöd.
2023. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!