Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt más is, aki lefagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, aki lefagy az ex pasija jelenlétében és komplett idiótát csinál magából minden elkerülhetetlen találkozáskor? Lent 38N

Figyelt kérdés

Az exem pár hónap rövid, de intenzív ismerkedési idő után egyik napról a másikra kidobott.

Ennek sok hónapja, de amikor találkozunk nem jön ki hang a torkomon. Szó szerint nem tudok megszólalni, dadogok, nem jutnak eszembe a szavak.

Leégetem magam, és egy ilyen szitu után napokig annyira szorongok, hogy emberek közé sem tudok menni. Ilyenkor az öngyilkosság is az eszembe jut.


Nem arról van szó, hogy vissza szeretném őt kapni. Csak szeretnék a normális önmagam lenni akkor is, amikor nem tudom elkerülni a jelenlétét.

Más is volt ilyen helyzetben?



2023. aug. 24. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

1es jelentve! Micsoda gané vagy.



Kérdező, miért nem tudod elkerülni? Csak amiatt kérdezem, mert az általad leírtak alapján csakis a no contact jelentene megoldást.

2023. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nincs önbizalmad, ez nem normális dolog.
2023. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Igen de másképp.

Kb majdnem megölt..

Már csoda ha végig merek menni az utcán vagy egyáltalán pasikkal szóbaállni(mivel betegesen féltékeny volt), vagy pasikkal mutatkozni pasik kocsijában ülni, még mindig nem tudom ha elkap(na) mit várjak.

(Habár nyilvánosan utcán nem mer sokmindent csinálni, mert szétnéz és tele van másokkal.)


És egyik nap végre felszabadultam bátran főtèren(nem bújkálva) nagy vagányan loholtam valahova, erre mit ad isten, ott áll előttem.

Hát kb ilyen az a pillanat, amikor eláll a lélegzet egy pasitol, kihagy egy szívverés, és lelassul valahogy körlötted a világ, fél pillanat alatt rájössz hogy esélyed sincs védekezni, lefagysz, mert minden hirtelen mozdulatra "ugorhat", és akkor ő erre nagymosollyal: Szia...!

Es nem jön ki a hang..

És a pillanat így elnyújtódik.

Aztán valahogy észhez térsz hogy még nem a túlvilágon vagy még, elindul a légzés, a szív, a keringés és kijön végre viszont egy szia.(mert ha nem köszönsz vissza az így baj lenne..)



Na és akkor leírhatnám azt is milyen volt őt először meglátni. Kb ugyanez csak nem rettegve hanem mintha álmodnál.

Amikor meglátod lesokkolódsz és ö elindul feléd..és odaér hozzád és azt mondja szia..


🤣

2023. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Pár hónap? Az gyerek cipo kis csillag.. 3 nap kialudja egy normalis ember.
2023. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2 Olyan munkakörben dolgozom, ahová bejöhet.

Szeretem a munkám, illetve vártam az idő majd feloldja bennem ezt a szorongást.

2023. aug. 24. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te félsz az exedről. A visszautasítást, a kidobást jelképezi számodra. És ettől rettegsz valójában. Nem a személyétől, csak amit képvisel a jelenlétével amikor találkozol vele. Kérlek ne legyél öngyilkos. 30/F
2023. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
78%
Keress fel egy pszichológust.
2023. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
idő és gyakorlás. Az idő ahhoz kell, hogy elfelejtsed a gyakorlás meg arra, hogyha legközelebb ilyen lesz, akkor könnyebben tudd kezelni
2023. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LoneWolf:P válasza:
81%
Én 1 osztályba fogok járni az exemmel. Szerinted nekem olyan jó? Holnap valószínűleg találkozok is vele.
2023. aug. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!