Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő az "elkerülhetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő az "elkerülhetetlen" találkozás esetén? Volt már valaki hasonló szituációban? Hogy kellene viselkedni?

Figyelt kérdés
2 hét múlva ballag a párom unokaöccse az óvodából, amire természetesen mi is megyünk. De az exem unokaöccse is ballag, sőt mi több a gyerekek legjobb barátok is. Az exem unokaöccse nagyon imádott engem, mindig a nyakamba ugrott ha mentem hozzájuk és meglátott, ezért aggaszt, h esetleg másfél év után megismer és h reagálna, valamint a szülei is. A másik dolog, h gondolom az exem is ott lesz és biztos vagyok benne, h a szülők leállnak majd egymással beszélgetni és fotózkodni (mivel jóban vannak) így én/mi is a közelében leszek/leszünk. Még sosem voltam ilyen helyzetben, nem is tudom, h ezt, h kellene kezelni, továbbá nem szeretnék ilyen ünnepélyen magyarázkodni, h mi honnan is ismerjük egymást ha mondjuk rákérdeznek... Mit lehet tenni? Köszönöm a segítséget! :)
2017. jún. 13. 08:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az unokaöccsét megölelném, ha felismer, a kisfiú nyilván nem tehet semmiről, az ex családjának meg az exnek távolságtartóan, de udvariasan köszönnék. Nem kell jelenetet levágni, de láthatatlannak nézni is bunkóság.
2017. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Természetesen nem gondoltam bunkónak lenni senkivel sem, csak fogalmam se volt, h mit kellene tennem ha esetleg megismer a kisfiú... A páromék nem tudják, h nekem közöm volt ahhoz a családhoz, ezért tartok a helyzettől.
2017. jún. 13. 08:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell magyarázkodni az exed családjának. Te odaköszönsz, aztán mész is tovább. A magyarázkodás az ő dolga, hogy honnan ismer. Nem kell leragadni mellettük, vagy beszélgetni.
2017. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért szégyelled, hogy régen jártatok? Nincs abban semmi.
2017. jún. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A párod miért nem tudja? Szerintem az esemény előtt mondd el neki, hogy valószínűleg össze fogtok futni az exeddel és akkor nem fogja félreérteni, vagy meglepődni. A párod szüleinek pedig ehhez nincsen köze.
2017. jún. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a segítséget! :)
2017. jún. 13. 08:57
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem szégyellem, ne értsetek félre! Amikor a párommal összejöttünk, akkor elején nem kerültek szóba az exek vagy ha igen akkor nagyon nagy körvonalakban beszéltünk róluk (h h hívják és mennyi ideig voltunk együtt) és ennyi. Ő sem igazán beszélt a múltjáról és én sem. Most viszont szerintem ha elmondanám, h ki ő stb. akkor tutira elkezdene nyomozni a kíváncsiságtól
2017. jún. 13. 09:01
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje kicsit beszélni róla. Neki is volt exe, neked is. A múltat nem tudod eltörölni, valamikor biztosan elő fog jönni
2017. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Persze tudom, viszont ezzel nem lenne semmi gond,ha nem olyan család lenne, h terjedne a "pletyka" mint a futótűz... Vagy csak elég annyit mondanom, h talán ott lesz az exem, mert úgy tudom, h az ő unokaöccse is annyi idős mint az övé? :/ Nem tudom... :/ Őszinte ember vagyok, de ahogy mondjátok, a családjának semmi köze ehhez és 100% biztos vagyok benne, h mindenki tudná
2017. jún. 13. 09:22
 10/13 anonim ***** válasza:

"Vagy csak elég annyit mondanom, h talán ott lesz az exem, mert úgy tudom, h az ő unokaöccse is annyi idős mint az övé?"


Igen, bőven elég ennyit mondani.

2017. jún. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!