Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar nem akarom ot, ezert ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem akarom ot, ezert ki akar rugni. Ha megfenyegetem hogy elkuldom a felesegenek a beszelgeteseket stb, akkor vajon nem rug ki? Nagyon kell a munka.

Figyelt kérdés

Azzal fenyeget hogy kirug..

Nekem az van a fejemben, hogy megfenyegetem, hogy elkuldom a felesegenek a beszelgeteseinket, amikor pl megbeszeltuk hol es mikor talalkozzunk, vagy amikor irja nekem hogy csak a gyerek miatt van vele stb.

Nagyon naiv, buta voltam, de mar megtortent nem tudok mit csinalni.

Ha megfenyegetem, vajon akkor is ki akar majd rugni vagy beken hagy vegre? Nagyon fontos dolgoznom es jelenleg nem tudok valtani, elvagja a torkom ha kirug de en mar nem akarom ezt tovabb csinalni.

Rosszindulatu kommentekre nem reagalok.


2023. aug. 27. 16:36
A kérdező szavazást indított:
Fenyegessem meg es beken hagy
Nem fog beken hagyni amig ki nem rug
14 szavazat
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Egyebkent o a kirugassal fenyeget ha nem folytatom vele, tehat nem csak en tennem ezt a dolgot..
2023. aug. 27. 16:37
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Válts munkahelyet,tudod ki dolgozna ilyen helyen.
2023. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2. Jelenleg nem tudok, en sem akarok itt dolgozni de nem tudok most egy ideig valtani
2023. aug. 27. 16:38
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy először készíts képernyőképeket és csak aztán fenyegesd meg. Mert ha kitörli akkor baszhatod.
2023. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig az lesz a megoldás,lehet nehéz,de kérj kölcsön vagy nézz munkát minél előbb.Ez egy jel hogy nem jó helyen vagy.Nemakarásnak sírás lesz a vége.
2023. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hat hiaba fenyegetnem..most jut eszembe hogy a regebbi beszelgetes nekem nincsen meg, csak uzenet van amiben irja hogy akar engem, meg amiben hajnalokban ir nekem..

Mostani beszelgetes csak arrol van hogy szeret, de a talalkozokrol nincs mert en hulye nem gondoltam hogy zsarolgatni fog

2023. aug. 27. 16:42
 7/17 A kérdező kommentje:
5. Az van minden nap..
2023. aug. 27. 16:42
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég ,hogy használna, mint egy papírzsepit még fenyeget.Csak bele mennél a hülye játékba,hogy te is fenyegetnéd.Neked megérné?Legyél már talpraesett és húzz el onnan.
2023. aug. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Fenenek hulyitetted be te buta kis lany!
2023. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%
Mikor kezdődőtt a viszony?Ha nagyon szemét akkor borítanék,persze bizonyítékokkal.De ez egy idióta,ki fogja dumálni magát és jobban meg fog alázni.
2023. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!