Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan felnőtt akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan felnőtt akinek se csaladja se baratai se parja? Hogy élitek mindennapjaitokat?

Figyelt kérdés

2023. aug. 27. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Úgy érzem,mint aki meghalt,csak még nincs eltemetve.

Három és fél éve.

2023. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Olyan családom nincs, amit én alapítottam. Szüleim, nagyszüleim, testvérem van, de messze lakunk.

3 barátnőmből 2 mindig külföldön van, mikor melyik és párkapcsolatban vagy már gyerekkel.

4 éve benne vagyok lassan egy nem klasszikus párkapcsolatban, mert házas az illető, de a feleség közölte, hogy válni akar (nem miattam).

A pasi teljesen meg van semmisülve, le van bénulva ettől a szitutól, úgyhogy azt sem tudom, hogy együtt vagyunk-e még.

Utálom a lakást már, amiben lakom, mennék ki a természetbe. Csak káros ingerek érnek. Úgy érzem magam, mint aki egy légüres térben lebeg és bizonytalan az egész jövője.

Szörnyű és már nagyon el vagyok ebben fáradva.

2023. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgyérzem fárad a lelkem, szószerint elvan fáradva, aludni evek óta nem tudok csak napi 4 órákat, legalább ennyi örömöm lehetne hogy egésznap alszom de nem. Unalmas minden mindennap ugyan azok a körök, ha történik is valami kirivó az rittig nem valami jó hanem valami szerencsétlenség, összefolynak a napok, semji nem okoz örömöt, senki nem szeret
2023. aug. 27. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Egyhangúan élem a mindennapjaimat. Meló, házimunka, alvás, aztán kezdődik elölről.
2023. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Sok meló.

Házimunka, főzés egy üveg borral. Némi sport, ritkán peca.

Várom az életem végét, türelemmel.

2023. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére még élnek a szüleim, de csak hétvégén látogatom őket. VVan tesóm, de ritkán látjuk egymást. A munka kivételével nem tartom a kapcsolatot senkivel sem, nem járok sehova sem, csak ügyeket rendezek, olvasok, netezek, néha képzésre járok.
2023. aug. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hasonló helyzetben vagyok csak én nagybátyámmal élek,neki meg van a saját dolga családja nincs de mindig tesz vesz stb.

Elég sokat voltam gyerekkoromban is egyedül és most is,van amikor jó dolog de folyton vágyom emberi társaságra olyan társaságra ahol elfogadnak sőt kedvelnek,és nem csak egy kolonc vagyok egy társaság nyakán.

27f

2023. aug. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!