Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb csók élményed?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legjobb csók élményed?

Figyelt kérdés

2023. jún. 28. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

A vákumos. És abbahagyhatatlan mert mindketten tudtuk hogy ilyen nemigen létezik. Pont ugy oasszokt a szánk a nyekvjáték meg minden hogy ritmusban mindig volt vakuum is.

Már a nyakfájdalmam miatt hagytam csak abba:D

2023. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
*pont ugy passzolt a szánk, a nyelvjáték
2023. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
1872ben Amszterdamban lsdvel...
2023. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
2 éve egy egyéjszakás kalanddal. Annyira jó volt, hogy huhhh... Maximális összhang volt azonnal. Annyit csókolóztunk, hogy reggelre szó szerint kisebesedett az állam, ledörzsölődött a borostájától a bőr😊
2023. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm szépen! 😊
2023. jún. 28. 18:24
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Egy külföldi, tapasztalatlan lánnyal volt. Mondjuk nekem sem volt sokkal több tapasztalatom, de ilyen tipikus jókislányos beütése volt. Aztán amikor eljutottunk a csókig, akkor az olyan szenvedélyes, hogy izzott köztünk a levego. 2 napig reggeltol estig csak rajta járt az eszem utána.


A korábbiakhoz képest ez volt az elso, amit olyan... valódinak éreztem.

2023. jún. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel az első csók. Eredetileg csak barátság extrákkal kapcsolatnak indult, találkoztunk, beszélgettünk, és megtörtént a csók. Soha nem éreztem olyat, mint akkor. Nyilván nem csak a csók miatt jöttünk végül össze, de azért annak is szerepe volt benne.
2023. jún. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

A mostani párommal a legjobb. Az első is olyan volt vele, mint a villámcsapás, éreztem, hogy valami új dolog kezdődik. De ami utána jött, arra nem számítottam.:)

Szenvedélyes, játékos, hihetetlenül érzéki, nagyon passzolunk egymáshoz ezen a téren is. Nincs tervezés, nincs elvárás, csak érzelmek és érintések. Nagyon laza az egész, talán a korunkból is adódik hogy nem feszülünk rá.

45F

2023. jún. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Kevésbé népszerű válasz lesz az enyém, de egyik esetben sem volt jó, olyan szinten, hogy nem is értem mit kedvelnek ezen annyira mások. Én picit undinak érzem, de ez csak magánvélemény. Remélem találkozom olyannal, aki nem várja el a csókolózást, legalábbis a nyelves verzióját.
2023. júl. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Két legjobb csókolózás volt az életemben. Csak csók. Szex nem.


Az egyikben az volt, hogy egy egyetemista társaság síelni ment, csatlakoztam hozzájuk úgy, hogy senkit nem ismertem (remek ötlet volt, iszonyú introvertált vagyok). Ahogy az indulásnál felszálltak az emberkék a buszra, rögtön kiszúrtam egy srácot, aki valami eszméletlenül megtetszett. Egy hétig voltunk síelni, egyetlen egyszer nem beszéltünk. Aztán pár hónap után összeakadtunk egy diszkóban. Én köszöntem neki, ő alig emlékezett rám. Jól be volt rúgva. :) Egy kicsit én is. Leültünk, nagyon jót beszélgettünk, aztán egy nagyon vicces történet következett, amit nem írok le teljes részletességgel, mert akkor felismerhető lenne a sztori. Lényeg, hogy valaki azt mondta nekünk, hogy csókolózzunk. Mi óvatoskán szájon csókoltuk egymást, erre az illető mondta, hogy nem, nem, nem így, hanem rendesen. Akkor aztán odatettük magunkat és isteni volt... Mindkettőnknek. Aztán még egy kicsit beszélgettünk, elköszöntünk egymástól, end of story.


A másik alkalommal a neten ismerkedtem meg valakivel, sokat cseteltünk, egyre jobban megkedveltük egymást, fényképet is cseréltünk, végül találkoztunk személyesen is. Úgy volt, hogy nem lesz semmi, csak dumálunk egy pub-ban, de végül egy családtagom lakásán kötöttünk ki és csókolóztunk 2 órán keresztül, szünet nélkül. Őrületesen jó volt. Aztán felszedelőzködtünk, elköszöntünk és ez a sztori is véget ért.

2023. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!