Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, járnátok olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok olyan sráccal, aki 28 éves, a szüleivel lakik, 400 nettót keres, és a péniszmérete alulról súrolja a 15 cm-t?

Figyelt kérdés
2023. aug. 27. 21:48
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
36%

Hát, én elhiszem hogy nehezen tudnál megélni 400-ból, mert egy albérlet minimum 200-tól indul, mondjuk ez is függ attól hogy hol élnél.

Én Budapesten élek, itt elképesztő albérlet árak vannak, ha szerencsés az ember a kerületben kitud fogni 180+rezsi áron albérletet. De maradjunk a 200+rezsinél, mert az reálisabb.

Akkor marad 200-ezer, ebből amúgy minimum 70-80.000 a kaja egy embernek, illetve még utazni is szükséges a munkahelyre, nagyon nem mindegy hogy ezt autóval, vagy tömegközlekedéssel teszed.

Az autó eszméletlen nagy luxuscikk, szervízelni kell, tankolni kell, nem olyan egyszerű az.

Kb maradna egy hónapra 80-100 ezred, én ebből eltennék 50. ezret, a többiből lehetne néha venni olcsóbb ruhákat, illetve szórakozásra költeni.

Igaz felretudnál tenni kb 50et, az is valami.

Nem tudom az itt válaszolók hogyan tudnak 400-ezerből élni és még félre is tenni annyi pénzt amennyit itt emlegetnek, én járok bevásárolni valami elképesztő árak vannak, pedig nem luxus dolgokat veszek, mindenből a legolcsóbbat veszem, mindent átgondolok, spórolok.

Tehát az hogy a szüleidnél élsz, nekem nem lenne kizáró ok. Ha én albérletben élnek, és szingli lennék, akkor ha úgy alakul a kapcsolat költözhetnél hozzám. Ha én se élnek alberletben, akkor közösen kivehetnénk egyet.

Két fizetéssel egészen biztosan könnyebb lenne az egész.

A 15 centi teljesen oké, én nem tudok elviselni ennél nagyobbat. Nem vagyok én kanca, 18centi szerintem be se férne...


Nekem nem lenne bajom amúgy veled, így ezen leírtak alapján. A férjem is az anyjával élt annakidején (10-êve) mikor összejöttünk, és akkoriban ennél kevesebbet is keresett jóval.

Közösen összeszedtük magunkat, és azóta van megtakarításunk, lett egy autónk, stbstb.

Lakásunk nincs, az már egy olyan kategória ami nagyon nehezen érhető el egy átlagosan kereső házaspárnak, ordas nagy hitel nélkül.

De jó kis albérletünk van, biztonságos, nem dobnak ki, fizetjük rendesen, szeret a főbérlő, elégedettek vagyunk.

2023. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
56%

31! Pedig nem lehetetlen 400ból félretenni.

Én sajátban lakom, napi kajaköltség max. 6000 (és ebből még tudnék spórolni) a rezsim kB. 35 ezer. Erre arra még elmegy 30 ezer, ès kB. 250ből megvagyok. Havi 150t tudnék félrerakni.

2023. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
25! Te meg látom nem èrtesz a statisztikához, a medián azt mutatja meg, hogy egy minta lrneinek többsége micsoda, ráadásul a fizetések nem követik a normáleloszlást, a biológiai változók (és ilyen a péniszméret) meg igen.
2023. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
*elemeinek
2023. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"egy albérlet minimum 200-tól indul"


Te hülye vagy. Egy személynek MINIMUM 200 ezres albérlet? El vagy vesztődve, szivem.

2023. aug. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
0%
33as süket duma csaholj
2023. aug. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
36! Csak azt mondom, hogy a 25.válasz írója nem érti azt, amiről csahol....ebben remélem egyetértesz?
2023. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
58%

Teljesen el van tévedve pár pasi (fiú).



"Ha nem az jönne minden honnan -ami most amúgy kordiavat csak- hogy a 18-20 centis farok a jó "


Honnan jön? 30 éves nő vagyok, én soha az életemben nőtársamtól még nem hallottam, hogy a farokméret igényeiről értekeznek. Arról előbb hallok, hogy a pasi figyelmetlen, fogalma sincs, mi a jó a nőnek, és nem is érdekli! De nem, számomra, számunkra sehonnan nem jön a fenti "igény", sehol máshol nem hallottam ilyet csak az anonim online picsogásokban / ha néhanapján chatelek, ott. Sehol, máshol. Saját magatoknak generáljátok a fusztrációtokat és alapigazságként lengetitek, mert van pár nő esetleg aki ezt mondta nektek. Én nem tudom ti milyen közegben mozogtok, de biztos teljesen másban, mint én.


Én elhiszem, hogy sok nőnek fontos. Soknak pedig nem, teljesen jó egy átlagos méret. Ez legyen a legkisebb gondotok.

2023. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
53%
38! Arra nem gondolsz, hogy mikor a nő arról beszél, hogy "nem figyelmes a pasim szexben" akkor pont arra céloz, hogy kicsi neki? Vagy te magad írod, hogy csak anonim, online olvasod, nem azért van ez, mert ott merik felvállalni?
2023. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!