Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 11 évig voltam az exemmel. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11 évig voltam az exemmel. A mostani párommal 5 éve. Jobb társat nem is kívánhatnèk. Az előző párommal 17 éves koromtól voltunk együtt 28 éves koromig. Normális dolog ,hogy néha gondolok rá. ?!

Figyelt kérdés
Nem szerelemből csak mint ha hiány érzetet váltani ki belőlem. Azért csak vele éltem le nagyon sok évet. Már nem tudok haraggal gondolni rá mint anno. Össze jönni sem jönnèk össze vele már. Csupán ennyi hogy sokszor érzem azt hogy hiányzik az életemből.
2023. máj. 31. 07:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%

Egy jó kapcsolatban en nem az exeken kinlódnék.

De még kaocsolat nélkül sem.

2023. máj. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem normális. Hisz nagyon sok év és pont egy szenzitív időszakban pszichológia szempontból. Együtt fedeztetek fel sok mindent, pl egymást és magatokat is. Ez nyomot hagy és meghátorozó az ember életében, mint a gyerekkorban történtek is. Úgyhogy ezen ne aggódj.

Akkor gondolkozz el ezen, ha az érzés felülirj a jelenlegi párod után erzett szeretetet/szerelmet. Mert akkor az már más jellegű gondolat, amivel foglalkozni kell, hogy miért és mit is érzel.


38/F

2023. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
A férjem előtt nekem is volt egy "tiniszerelmem" akivel majdnem összeházasodtunk. Néha ránézek a facebookon (nem vagyunk ismerősök). Tudom hogy megházasodott ő is, van egy kisbabájuk. Én meg mosolygok magamban hogy de jó, az ő élete is boldog. Ennyi :)
2023. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Igen, normális.

Az életed egy része volt, és jó volt.

Olyan ez, mintha lenne egy házad vidéken, amit imádsz, gyönyörű kert, csendes utca de néha eszedbe jut a pasti pecód amiben egyetemistaként eltél... Ebben nincs semmi rossz.

2023. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
13%
írok privit.
2023. máj. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Hát, nekem volt egy exem, akinek az első kapcsolata szintén nagyon hosszú volt, 15 év. Ő sokszor beszélt róla, engem ez egy idő után nagyon zavart. Úgy éreztem, hogy én sose leszek neki olyan jó, mint az a nő. De ha te nem folyton róla dumálsz a párodnak, meg nem érzed úgy, hogy jobb volt, mint a mostani, akkor nincs gond.
2023. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha 5 év párkapcsolat után még hiányzik az exed az életedből, akkor a mostani kapcsolatodból valami piszkosul hiányzik.
2023. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiszem hogy ha hiányzik az normális lenne…

Ha csak szimplán néha rágondolsz az ok, persze, mindenkinek eszébe jutnak random dolgok/személyek.

De ha hiányzik az már más tál tészta… A kérdés hogy miért érzel hiányt?!

2023. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Én is 16 éves koromban ismertem meg az exem és 28 éves koromig, azaz 12 évig együtt voltunk, de szakításunk után soha nem gondoltam arra, hogy de jó lenne vele lenni vagy hogy hiányzik. Pont azért lett vége, mert már nem működött. A jelenlegi párommal az eddig eltelt 7 év alatt sokkal több érzelemben és élményben volt részem, így meg sem fordulna a fejemben gondolni az exemre; egyikre sem. Max. addig gondolok rájuk, míg átfut az agyamon, hogy mi lehet velük, vajon merre haladt az életük.


Ha hiányát érzed, ott komoly problémák vannak a jelenlegi párod iránt érzett érzelmeiddel.

2023. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ebben az esetben normális. 11 év nagyon hosszú idő, azt nem lehet csak úgy kitörölni az életedből. Emberek vagyunk, ha jól érzed magad a jelenlegi párkapcsolatodban, akkor az számít. Ne idegesítsd magad feleslegesen.
2023. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!