Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Így ittasan kimondta amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így ittasan kimondta amit gondol valóban?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akit régebb óta ismerek, azonban napi szinten kb fel éve kezdtünk el beszelgetni. Mindig keres, tok jókat dumalunk de ennyi. Egyik nap nagyon sokat ivott és elkezdett írogatni, hogy mennyire megszeretett, imád, milyen jó embert ismert meg bennem, meg ritka személyiség vagyok. Meg ha innank együtt akkor biztos h történne valami, érzi. Ez csak azért volt fura, mert máskor is beszélgettünk már így, de akkor nem mondott ilyeneket. Elképzelhető, hogy most nyílt meg igazán velem kapcsolatban? Vagy ezek nem tekinthetők valós erzeseknek?
2023. aug. 28. 06:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

A részeg ember az őszinte, tartja a mondás.

Az alkohol leveti a gátlásokat, lehet eddig nem merte elmondani

2023. aug. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Férfi és nő között nincs barátság.
2023. aug. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Én részegen összevissza beszélek..
2023. aug. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Borban az igazság!

Többet érez irántad mint barátságot.

2023. aug. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem lennék olyan biztos benne. Lehet csak szex hiánya van. Van aki részegen olyannal fekszik össze, akit józanul meg sem szeretne ismerni az utcán. Minden emberből mást hoz ki az alkohol.
2023. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
A reszeg ember ugyan akkor erzelmi tultoltesben is van.. reszegen meg senkinek sem all fel rendesen max spicces allapotban.
2023. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem az aktuális állapotát fejtette ki, de hogy egyébként azt érzi-e nem biztos egyáltalán.
2023. aug. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
7. Foleg ha maganyos valaki , akkor a legkozekebbi emberrol hamis erzesekbe rangatja magat alkoholos allapotban . Ha a reszeg ember oszinte akkor nem bannak a nok sem a tetteiket .
2023. aug. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
#8: Egyetértek.
2023. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az h magányos e nem derült ki, azt tudom, hogy nem a legfényesebb a kapcsolata. Mindketten párkapcsolatban vagyunk
2023. aug. 28. 10:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!