Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, akivel régen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akivel régen sokat leveleztem, nagyon tetszett és tett arra utaló jelzéseket,hogy ez kölcsönös és úgy is éreztem. Aztán egyszer csak a semmiből nem válaszolt egy levelemre. Hagytam. Eltelt pár hónap , újra összefutottunk veletlenül ?

Figyelt kérdés
Nem volt kedves , sőt , kifejezetten távolságtartó, alig szólt hozzám , már - már kicsit bunkó volt. Annak idején néhány elejtett szóból kivettem,hogy valakiben nagyot csalódott. Szerintetek tetszettem neki ? Miért alakult ez így , mi lehetett a baj velem ?

2023. aug. 30. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vele volt/ van baj.
2023. aug. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyet annyira nem bírom, mikor valaki megsértődik, de nem tudja rendesen kikommunikálni érthetően, hanem csak puffog. Hat mi legyen az ember, gondolatolvasó?
2023. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Rengeteget írt anno , egyszer csak nem válaszolt. Mint akit elvágtak és most meg majdnem hogy lekezelő volt. Hideg és idegen. :(
2023. aug. 31. 18:33
 4/12 A kérdező kommentje:
Pedig nem bántottam meg. :(
2023. aug. 31. 18:33
 5/12 A kérdező kommentje:
Írtam neki két napja és megkérdeztem, mi ennek az oka. Nem válaszolt. Vajon mi lehetett velem a baj, csak erre szerettem volna választ kapni. De még csak arra se méltatott, hogy reagáljon.
2023. szept. 1. 23:21
 6/12 LuckyLevi ***** válasza:
100%
Sajnos erre nem tudunk válaszolni. El kell engedned, mert mást nem tehetsz. Néha van ilyen az életben, hogy nem kapunk választ.
2023. szept. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazad van. Próbálom. Nehéz , mert elég lelkis vagyok és nem mondtam semmi bántót , ami ezt eredményezné. És mindig ő érdeklődött , nem én erőltettem a levelezést. Ha már egy napig nem írtam, rögtön keresett. És szívesen beszélgettem vele. Jól esett az érdeklődése , persze én is viszonoztam. Azután egy nap eltűnt az éterből. Pedig akkor is O írt először. Egy teljesen átlagos , hétköznapi dolgot. Feleltem ,majd én is kérdeztem hogyléte felől és többé sosem jött válasz.
2023. szept. 3. 09:12
 8/12 LuckyLevi ***** válasza:
100%
Szerintem nem arról van szó, hogy bármi rosszat írtál. Nem veled van a baj. Egyszerűen csak nem érdekled, más dolgokkal szeretné tölteni az idejét. Vagy talált egy másik lányt.
2023. szept. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen. Valószínű és nem is tartozik nekem magyarázattal. Csupán egy emberi gesztus ,hogy elköszönt volna ,vagy ilyesmi , én nem szoktam így kilépni a beszélgetés közepén , ilyen kurta fura módon. Ennyit vártam , nem mentegetőzést , nem tartozik nekem magyarázattal. De mivel O kezdeményezte a beszélgetést sokszor és én tudtam vele őszintén beszélni , tartalmasan , stb , így nagyon rosszul érint.
2023. szept. 3. 09:49
 10/12 LuckyLevi ***** válasza:
51%
Szerintem egy magyarázattal azért tartozna ilyen hosszú levelezés után. Nem kell magyarázkodnia, de valamit mondania kellene. Legalább egy bocs, de meguntam. Bár nem tudom, hogy neked az jobb lenne-e.
2023. szept. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!