Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy én viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy én viszonylag kevesebb ismeretséggel is azt tudom mondani valakire, hogy szívesen megismerném jobban és érdekel a másik?

Figyelt kérdés

Bevallom kicsit szomorú vagyok. Volt egy férfival egy rövid ideig tartó kalandom, ahol mindössze egyszer le is feküdtünk egymással (többi alkalommal más volt).


Nagyon bonyolult az egész. Nekem ő onnantól kezdve tetszett, hogy elsőre találkoztunk. Nyilván akkor még nem ismertem. Aztán egy összejövetelen ő megcsókolt, amit viszonoztam és az estét nagyrészt együtt töltöttük. Aztán közös társaság révén találkoztunk még, majd megint történtek dolgok. Viszont ott már (ahogy ugyan nem sokat, de azért töltöttünk együtt időt) nekem elkezdett komolyabban is szimpatikus lenni. Ne komoly dolgokra gondoljatok, csak úgy elkezdett bennem motoszkálni, hogy amúgy szívesen megismerném mert jófejnek tűnik. Ezt azonban elnyomtam, mert ő kifejezte, hogy szeretetre vágyik, de nem én vagyok neki az a nő.


Na most ez egy olyan dolog amit értettem, hisz nem tartott ott az ismeretség. Viszont felmerült bennem, hogy mi van bennem ami miatt ő ezek szerint meg se akar ismerni? Hiszen nem keresett meg. A köztünk lévö vonzalom pedig tagadhatatlan, illetve gondolom azért ha teljesen unszimpatikus ember lennék neki, akkor se gabalyodtunk volna össze.


Csak míg bennem felmerült ha már vonzalom nyilvánvalóan van és nyitottak vagyunk úgy alapból, ő se kalandra vágyik a szíve mélyén akkor miért nem akart vajon megismerni és esetleg megnézni, hogy nem-e lesz ebből más? Miért zárt ki rögtön az elején?


Talán azért, mert könnyen megkapott? Nem vagyok olyan nő aki mindenkivel lefekszik, életemben először volt ilyen kalandom ahogy neki is (ezt ő is tudja). Illetve azt gondolom, hogy nem rossz dolog az, ha két ember vonzódik egymáshoz és ha függetlenek megteszik amire vágynak, ez egy döntés kérdése.


Sajnos megkérdezni már nem tudom (mindegy miért). Én sajnálom, mert időközben kiderült, hogy egy nagyon rendes ember és minél többet beszéltünk, engem annál jobban megfogott (persze nem tökéletes és a kommunikáció se volt az, na de emberek vagyunk és hibázunk).


Az én felfogásommal van a baj, hogy egy ilyen helyzetben (ahol nyitott vagyok arra, hogy más is kialakuljon) és ott van valaki aki tetszik én megismerném és csak azért mert testiséggel kezdtük adnék esélyt másnak is? Vajon mi baja lehet velem amiért nem lennék ismerkedésre alapanyag?


2023. aug. 31. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Honnan tudod, hogy nem szerelmes-e másba? Annyi ilyen sztorit hallottam már. Megvolt a kémia, a tartalmas beszélgetések, a férfi mégis kihátrált, mert valaki másba volt szerelmes. Nem biztos persze, hogy esetetekben is így van, csak nekem ez ugrott be elsőként.


Szerintem ne keresd magadban a hibát, egyszerűen fogadd el a nemet.

2023. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy így van, bennem is felmerült.


Amit furcsállok ez esetben, hogy:

1. Elég nyíltan történt az egész, a közös barátok és ismerősök is tudták, hogy van köztünk ez az "izé", láttak minket együtt amikor pl.: csókolóztunk kicsivel arréb vagy ilyesmi. Én ha másba lennék szerelmes, nem csinálnám ezt ilyen nyíltan, hogy még véletlen se jusson el ahhoz akibe szerelmes vagyok, nehogy az esélyeimet rontsa.


2. Értem én, hogy vágyak meg stb. de én ha szerelmes vagyok valakibe (még ha együtt se vagyunk, sőt még ha viszonzatlan is) nem lennek képes lefeküdni mással. Nem tudom, hogy ez férfiaknál hogy van. Gondolom ott is egyéni.

2023. aug. 31. 12:19
 3/15 anonim ***** válasza:

A férfiak zöme másképp működik. Bár úgy általánosságban elmondható, hogy az ilyesfajta emberi viselkedésben sokszor felesleges is a logikát keresni. Értem, mire gondolsz amúgy, én is ilyen típus vagyok.


Szerintem nem ártana tisztán látni kettőtök ügyében, a bizonytalanság ugyanis felőrli az embert hosszútávon.

2023. aug. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Már beszélgettünk és sok mindenre fény derült ott, amit eddig nem értettem. Sajnos olyan vagyok, hogy olyan dolgokon amik érdekelnek (ez sajnos érdekel) sokat agyalok. Ő is mondta, hogy nem kéne, mert nagyon túlgondoltam sok mindent és kiderült, hogy sokkal egyszerűbb, de ilyen vagyok:/


Azóta merültek fel bennem új kérdések. Van amit nem mertem megkérdezni, van ami eszembe se jutott. Valószínűleg mindig tudnék még új kérdésekkel előhozakodni.


Csak szívás, hogy viszonzatlan az érdeklődés, ennyi.:/ Volt már ilyen a történelemben.

2023. aug. 31. 12:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem az jött le az egészből, hogy ő kicsit szórakozni akart, veled vagy épp mással, és még talán jól is érezte volna magát, de a kérdéseiddel és túlagyalásaiddal kellően lefáraszthattad. Nem kell minden gondolatod, elmondani, vagy mindig visszagazolást keresni, meg az is lehet, hogy nem az a nő vagy alapból aki bezsongatja minden porcikáját, hanem aki elmegy szódával, kicsit ellötyögtök, bocs hogy ezt mondom, nyilván vannak fokozatok ki mit vált ki bennünk szerintem ő más csajra vár, lényegében ennyi a történet. Próbálj meg tovább lépni.
2023. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Külsőre nagyon bejövök neki ezt tudom, mondta is meg éreztem is. Az simán benne van, hogy azon kívül van valami ami miatt nem fogtam meg.


Csak hát na, nem fogok hazudni szar érzés:D

2023. aug. 31. 12:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Tényleg én is azt mondom, hogy sokszor kár is logikát keresni, a férfiak máshogy működnek, mint mi. Van amelyiknek tetszik a nő, de retteg az elköteleződéstől, bepánikol ha te komoly kapcsolatot emlegetsz. Van amelyik azt sem tudja mit akar, ma ezt, holnap meg azt. Vedd félválról, az segít, ilyenkor néha veszi a lapot és hirtelen ujra érdeklődővé válik.
2023. aug. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

"Talán azért, mert könnyen megkapott? "


Nem emiatt. Meg mi az, hogy megkapott? Te is megkaptad :)

Egyszerűen csak nem vonzódik annyira hozzád vagy egyáltalán nem akar valamiért most kapcsolatot.

2023. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Olyan fura. Egyszer azt mondta vágyik a szeretetre.


Máskor azt, hogy nem akar kapcsolatot. Szerintem csak nem tette hozzá, hogy velem nem. Elfogadom persze.


Csak kíváncsi lennék mi az, ami miatt (ha ezek így vannak) engem nem akar megismerni, mi nem elég jó bennem így eleinte. De hát ez van.

2023. aug. 31. 13:35
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem kellesz eléggé. Lehet, hogy vágyik a szeretetre, de mástól.
2023. aug. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!