Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ahhoz hogy azt tudd valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz hogy azt tudd valakinek mondani hogy van esélyed nálam. Mekkora ismeretség után mered kimondani?

Figyelt kérdés

Pár napja fogalmazódott meg bennem ez a kérdés, mert szinte az egész környezetem olyan lányokból áll,akikkel tökjól elvagyok,tényleg lehet velem bármiről beszélni,személyesen,meg neten keresztül is(persze most olyanokról beszélek akikkel már találkoztam is)...de ezek nem ilyen ismerkedős témájúak. Próbáltam pár lánytól megtudakolni hogy lenne e esélyem nála...de rendre aztkapom vissza hogy nemismerjük egymást,és ezért a válasz: nem. Volt olyan is hogy ezt pont a csaj hozta fel, de egyiken sem láttam azt hogy leakarna koptatni vagy ilyesmi,legtöbbnél éreztem is hogy ő is lát bennem valamit. Nemértem...mert sokszor ez hirtelen magától jön,szerintem biztos más is volt már úgy hogy valami szerelem első látásra-t érzett,és úgygondolta hogy igen vele eltudnám képzelni a jövőmet. Ami engem zavar az az hogy miért kell akár több hónapos ismerettséget kiépíteni,eljutni egy olyan szintre ahol még az együttlét előtt úgyérzem teljesen kiakar ismerni? Minden csajjal kölcsönösen bejövünk egymásnak...ezért sem értem. Vagy csak én vagyok a hülye?

23/F


2011. márc. 3. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem egy olyannak aki bejön nekik két perc ismeretség után sem mondják azt h nem semmi totál zéró esélyed van. Nem jössz be nekik :( Vagy túl sokáig húztad és már a barát-kategóriában vagy :D
2011. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor először barátkozz velük össze. Szerintem itt nem a "szerelem első látásra" hiány lép fel, hanem a bizalomé a netes ismerkedésnél. Nem akarják megégetni magukat. Ha a találkozás után azt mondják, hogy nem ismernek, akkor nem jöttél be nekik, és ez csak egy ócska kifogás.
2011. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mentifantezsvér ***** válasza:

Hát szerintem lényegtelen mennyire ismered...ha bejön bejön és van esélye..ha nem akkor nincs.. ennyi :D

valószínőleg náluk tényleg átcsúsztűl a barát kategóriába. én nemrég első látásra beleszerettem valakibe és ha megkérdezte volna hogy van e esélye biztos montam volna hogy igen pedig úgy hb 1-2 szer találkoztunk akkor is társaságba :D

2011. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudom ám, hogy ki vagy! A probléma az, hogy túl fiatalokkal kezdesz megfigyeléseim alapján! Na meg feladod!
2011. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!