Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Soktatok úgy lefeküdni aludni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soktatok úgy lefeküdni aludni hogy össze vagytok veszve?

Figyelt kérdés
Közvetlen lefekvés előtt vesztek össze.
2023. aug. 31. 16:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szoktatok
2023. aug. 31. 16:25
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán, de előfordult már. Én forgolódok ilyenkor, férjem meg durmol:))))
2023. aug. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem.

"Ne menjen le a haragotokkal a nap" - vagy valami ilyesmi:D (stílustalan Bibliaidézet level 999:D)


Van, hogy elmegyünk vitásan aludni, de olyankor egyikünk sem tud és aztán csak az a vége, hogy elkezdünk beszélgetni és feloldódik a dolog:)

2023. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Tapasztalatom szerint ha már haraggal fekszünk le, az már a kapcsolat végét jelzi (az eddigi kapcsolataim alapján)
2023. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon viharos időszakon vagyunk túl, majdnem szakításig jutottunk, de aztán mindig kibékülés és összebújva alvás lett a vége. Egyszer fordult elő, hogy morcos voltam este, de nem szóltam. Észrevette és az éjszaka közepén felkeltünk megbeszélni.
2023. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. aug. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szuper lett volna, ha az én volt férjem is hajlott volna az ilyesmire, mikor még együtt voltunk.


Nem vagyok az a típus, aki addig nyújtja a vitát, mint más a rétestésztát. Lényegretörő kommunikációra törekedtem mindig is, vele is. Általában elküldött az anyámba, aztán reggel úgy tett, mintha semmi nem történt volna, én meg egy idő után már nem is hoztam fel újból az aktuális problémát, mert teljesen feleslegesnek éreztem. Mint kiderült, az is volt.

2023. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%
Ne menjen le a Nap a haragoddal, kitudja mit hoz a holnap!
2023. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7es 🤦‍♀️ ez nekem fájt.
2023. aug. 31. 20:22
 10/11 anonim ***** válasza:
Rendszeres volt :/
2023. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!