Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti lefeküdnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lefeküdnétek olyan pasival aki külsőre nem jön be nektek? (Csak szexkapcsolat)

Figyelt kérdés
Van egy aranyos csaj ismerősöm akivel az egyetemen összehaverkodtunk. Néha összejárunk cukrászdába beszélgetni mint haverok. Nekem már lassan 2 éve nincs kapcsolatom, ő pedig januárban szakított a barátjával. Egyre jobban kezd tetszeni. Beszélgettünk hogy kinek ki tetszik az egyetemen, mert említette hogy mostmár kedve támadt az ismerkedéshez 4 hónap után. Mondta hogy van két pasi aki aranyos, és elégge bejön neki, de még nem siet sehova, majd ősszel lép. Velük szívesen randizna. Megkérdeztem hogy én köztük vagyok, és mondta kuncogva hogy nem. Azt hittem csak nem meri bevallani, de aztán elmondta ki a két pasi. Szerintetek belemenne sima szexkapcsolatba velem ideiglenesen? Mondta hogy hiányzik neki a szex is és azzal a két palival szokott fantáziálni néha ha rájön este az 5 perc. Nem tudom érdemes szerencsét próbálni vagy nem. Nem akarnám teljesen elüldözni mert jól elvagyunk így is.

2023. máj. 24. 23:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Hát, mi nők sem vagyunk egyformák, szóval nem beszélhetek a lány helyett. Én valszeg nem nagyon beszélnék veled többet, ha felhoznád a témát, hogy meg akarsz dugni haverság extrákkal címszó alatt. És szerintem nagyon sok nő van ezzel hasonlóan.

De lehet, hogy neki ez belefér. Mondjuk ahogy így leírtad a szitut meg a csajt röviden, hát szerintem esélyes, hogy kioffol, ha ilyet kérdezel tőle.

2023. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem probalkozz. Vilagosan megmondta,h nem kellesz. Ne egesd magad,h ezutan ranyomulsz. Baratra amugy se illik nyomulni….

N

2023. máj. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Csak így kérdésre, nem. Ha "eléri" valahogy, hogy fantáziáljak róla, akkor igen.
2023. máj. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Csak azért hoznám fel neki a témát mert mondta hogy hiányzik neki a szex, és nekem is lassan 2 év után. Nem volt eddig semmilyen utalás hogy szeretne tőlem bármit. Ahogy ismerem, beszéltünk, ő nem az a fajta aki várja hogy a férfi lépjen, hanem ő is lép ha érdekli valaki. Lehet tényleg nem tenne jót hosszútávon ha bele is menne. Reméltem hogy talán én vagyok a kiszemeltje, de nem. Nem tragédia, de azért láttam a csajban a potenciált mint barátnő.
2023. máj. 24. 23:39
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Pont hogy szexkapcsolatban számít jobban a külső.
2023. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Főleg ha csak szex, akkor még fontosabb a külső.
2023. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Holnap találkozok vele. Elég szabad szellemű. Lehet hogy poén mögé rejtve megkérdezem tőle, mintha nem gondolnám komolyan.
2023. máj. 24. 23:58
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem szexkapcsolathoz fizikai vonzalom kell, amit en tetszesnek nevezek. Nem szimpatia, nem szeretet, nem szerelem, na de tetszes.
2023. máj. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

"Megkérdeztem hogy én köztük vagyok, és mondta kuncogva hogy nem. Azt hittem csak nem meri bevallani, de aztán elmondta ki a két pasi."


De szeretném elérni az átlagos pasi "semmire fel, csak úgy" önbizalmát.

2023. máj. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
40%

Pf. Tipikus friendzone.

Még előtted mondja hogy xy milyen aranyos meg randizna vele.

Te csak jó társaság vagy neki, unaloműző semmi több.

Adok egy jó tanácsot, tiltsd le mindenhonnan és kerüld el messzire.

Méghogy szexkapcsolat 😀

2023. máj. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!