Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebédmeghívás köszönetképpen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebédmeghívás köszönetképpen?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy részben magyar származású amerikai lánnyal, miközben segítettem neki pár dologban. Szerintem szimpatikus voltam neki, sokat mosolygott rám, és együtt nevettünk azon, amikor hirtelen nem jutott eszembe egy-egy angol szó (igaz, pár dolgot ő is tud magyarul, és most tanulja is a nyelvet). Azóta már rég hazautazott, de tartjuk a kapcsolatot, szoktunk levelezni, érdeklődő, magáról is mesélt pár dolgot. Egyszer említette, hogy ha Magyarországra jön, akkor meglátogat, legutóbb pedig azt írta, hogy jövőre szeretne újra Magyarországra jönni, és akkor köszönetképpen elhívna ebédelni. Az az igazság, hogy nekem ő bejön, szép is, csinos is, és kedvesnek, rendesnek tűnik. Írtam is neki, hogy örülnék, ha találkozhatnánk. Mennyire lehet megszokott az, hogy egy nő ebédelni hív egy férfit? Igazából nem tudom, mennyire van ez jelen az amerikai kultúrkörben, mondjuk nekem kicsit szokatlan ez a helyzet, mert nem is ismerjük még annyira egymást, és nagyjából az első vagy a második levelében már azt írta, hogy meg akar engem látogatni. Nem ijesztőnek tartom, csak szokatlannak, de azért kicsit jó érzés is. Egyrészt tudom, hogy ebből komolyabb dolog valószínűleg sosem lenne, másrészt viszont szeretném kipuhatolni, hogy mit érezhet/gondolhat. Hogyan kerülhetnék kicsit közelebb hozzá, ha nem akarom lerohanni őt? És lehet, hogy nem vagyok neki teljesen közömbös?

2023. aug. 31. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy gyakori, de megeshet. Én már hívtam így meg férfit, de tényleg köszönetképp volt szánva, nem randinak. Beszélgess tovább vele, építsd a kapcsolatot. Majd kiderül, mik a szándékok.
2023. aug. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez mennyire gyakori Amerikában, de azt tudom, hogy elég más mentalitásúak, mint mi (pozitívabbak, közvetlenek, nyitottak, stb.), szóval simán lehet, hogy neki ez teljesen természetes. Egyszerűen fogadd el, köszönd meg, aztán majd kiderülnek a dolgok.
2023. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!