Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha félek elköltözni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha félek elköltözni a párom miatt vidékre (szülővárosunk, ahol felnőttünk ugyanaz, tehát nem idegen helyre), akkor nem is szeretem igazán? Ő nem akar ide költözni Budapestre.

Figyelt kérdés
Régen sosem találtam ott a helyem, az egyetem óta lakom a fővárosban. Úgy érzem, később rendben lenne, hogy visszaköltözzek, de most még félek lépni (viszont most lenne úgy néz ki egy lehetőség ismerős által a munkahely tekintetében, szóval gyorsan kéne döntenem).. Egyszerűen nem tudom magam elhatározni. Mostani munkahelyemet szeretem itt, fizetés is normális. Viszont így meg a kapcsolatnak lesz vége ha nem költözöm, nem tudom mit tegyek. (másfél éve vagyunk távkapcsolatban)

2023. szept. 1. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Akkor ő sem szeret, ha nem akar Budapestre költözni?
2023. szept. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Ha règebben se találtad meg a helyedet ott, miért találnád meg évekkel késôbb. Ha a fèrfi szeret igazán, akkor neki kell lèpnie!
2023. szept. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért neked kell feladnod az állásod és a normális fizetésedet? Maradj Budapesten. Legyen eszed.
2023. szept. 1. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Figyelj már, eleinte sajnáltalak, de az a tény, hogy folyton erről írsz ki kérdést, megkérdőjelezi a mentális állapotodat/döntési képességedet.


Vagy troll vagy, akinek igen szegényes fantázia jutott, így kreatív kamu kérdések megfogalmazására is képtelen.

2023. szept. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
A 21. szazad a varoskrol szol, nem szembe kell haladni a fejlodessel. Parkapcsolati szempontbol mi ez az egyertelmu kenyszer, hogy neked kell koltoznod, amikor te nem akarsz? Biztos jo kapcsolatba vagy ahol, vagy elkoltozol a rakba, vagy pedig annyi a kapcsolatnak? Soha nem kene ilyen helyzetbe kerulnod. Mar caak azert is meg fogod utalni a parod, mert lemondtal egy csomo mindenrol miatta es visszasirod a mostani helyed. Ilyen dontest o nem eroltethet rad. En is tavkapcsolatban voltam majd masfel evig. Bennem viszont fel sem merult, hogy olyan kapcsolatba kezdjek, ahol nincs tisztazva az elejen, hogy komolyra fordulas utan mi fogja feloldani ezt a dilemmat. En koltoztem, de en akartam is. Tehat mar az ismerkedes pillanataba tudtam, hogy dobni fogok mindent, es koltozok amikor eljon az ideje. Azota sem neztem vissza, mert egybevagott a celjaimmal.
2023. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne neked költöznöd?
2023. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose találtad ott a helyedwt. Miért gondolod hogy most vagy bármikor a jövőben jó ötlet visszaköltözni?
2023. szept. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se költöznék Grazból vissza magyarba pasi miatt...szerelem ide vagy oda.
2023. szept. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

"Ő nem akar ide költözni Budapestre."

Te pedig nem akarsz hazaköltözni.

Vagy találtok egy közös pontot, vagy vége.

2023. szept. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!