Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány még1 évig nem akar semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány még1 évig nem akar semmi olyat. Se petting, se szex. Jártok már 1 hónapja. Várnátok rá még 1 évet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hány évesek vagytok.
2010. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 a lány,17 a fiú.
2010. okt. 16. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretném, akkor képes lennék rá várni.
2010. okt. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt értem, hogy lefeküdni nem akar még veled, de hogy petting se? Az túlzás... és ezt úgy mondom, hogy lány vagyok (21).
2010. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha teljesen biztos, hogy szeret, és más nincs neki, akkor addig várok, amíg Ő akarja!
2010. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem várnék. Elszalasztod életed legszebb éveit.
2010. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"elszalasztod életed legszebb éveit"


bizonyos mértékben igaz, de ha szereted, akkor nem a szex miatt kell. hanem mert szereted...


de simán lehet, hogy ezt mondja és csak arra kíváncsi, hogy várnál-e rá...amolyan tesztféleség. de lehet, hogy tévedek:)


azt tudom ajánlani, hogy várj amíg neked is jólesik, de az, hogy ezt mondta nem jelent semmit. ha szerelmes (lesz) beléd és úgy gondolja, hogy te is az vagy belé, úgyse fog várni 8-9hónapokat...:)

ha esetleg van kérdésed szólj, még benézek később.


16/L

2010. okt. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!