Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tartják itt olyan sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják itt olyan sokan normálisnak, h 13 évesen petting,14 évesen szex,16 - 17 évesen meg tartsa meg a gyereket?

Figyelt kérdés
de persze, se gumit, se tabit ne hasznaljanak, mert a gumi " nem jo, nem éreznek benne semmit ", a tabi meg " káros "? akkor h legyen? nem vok prűd, meg semmi, de ezt nem tom elfogadni, h ebben a korban a mai gyerekek, már ilyesmikkel foglalkoznak.
2010. febr. 15. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nm tudom baromság mindenkinek joga van eldönteni mikor h kivel gumival vagy anélkül csinálja...
2010. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
joga van, de aztan minek sir, h jajj, lehetek terhes??
2010. febr. 15. 16:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
15-16 évesen a petting azért már belefér, de a védekezést sosem szabad elfelejteni, ha már nehéz ellenállni a kísértésnek. A gyerekneveléshez meg 20 (inkább 25) alatt egyszerűen nem (...vagyunk...) elég érettek - bocs az általánosításért, tisztelet a kivételnek.
2010. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az egyik kérdésnél nagyon ugrál 1 17 éves csaj, h ő márpedig érett. mi meg a hulyek, h reálisan nézzük a dolgokat. :S
2010. febr. 15. 16:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Mert a 21.századi anyucik meg apucik is azt hiszik,hogy a drága gyerekük úgy születik,hogy bele van programozva,hogy hogyan kell védekezni^^.Meg 7ezer forintjuk van tabira a gyereküknek.Ja,amugy a fog.gátló bizony tud káros lenni...Ha vki huzamosabb ideig szedi,előfordulhat az,hogy nem lesz több peteérése.Amugy meg miért kell ezzel foglalkozni??-.-" Vegyél mindenkinek gumit,ha már a szád is nagy...;)
2010. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

csak az abortuszellenes csököttagyúak tanácsolják ezt mindenkinek h 16-17 évesen tartsa meg a gyerekét.

13 évesen pedig inkább pettingeljen mint szexeljen. sajnos nemlehet vele mit kezdeni, ha 13 évesen összejön egy fiú és egy lány, vmit előbbutóbb tenni fognak. ígyhát inkább csak pettingeljenek, minthogy szexeljenek. sajnos nem lehet elmagyarázni h 13 évesen még babázzon, mert már nemilyenek a fiatalok.


a gumit és a tablettát pedig mindenki maga döntse el. én azt ajánlom, h senkise hallgasson itt a közönségre ilyen ügyben. annyit véssen jól az eszébe h védekezni kell, a megszakítás pedig nem védekezés. h védekezésen belül mit választ, azt maga döntse el, azaz párjával közösen, esetleg anyuka vagy nőgyógyász bevonásával.


de ne a gyk olvasóival közösen, mert itt egymásnak esnek a tabletta-ellenesek és a tabletta-favorizálók, és csak veszekedés lesz a vége, plusz a gumi ellenesek lebeszélik h az milyen szar, a gumira esküdők pedig már úgysem tudják majd meggyőzni. így az marad h szrencsétlen kérdező dilemmába esik, mert azt kapta végeredményül, h egyik védekezési mód sem jó.

ezért a legtanácsosabb az, ha a 2 szerelmes EGYMÁSSAL beszéli meg a védekezés lehetőségeit...

2010. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17 éves lányka érettnek érzi magát egy babához? Na ez szerintem is nevetséges. De nézzük el neki, azt sem tudja, mit beszél. Persze úgy látom, még nem jutott el ált. 8-ba sem, ahol ezt tanítják. Innentől ne is várj tőle többet :S
2010. febr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
azért, mert csak deréktól lefelé érettek, agyuk meg mint egy ötévesé :S sztem ha egy pár van annyira intim kapcsolatban, hogy szexeljen, akkor meg lehet ezt beszélni...én 17 évesen voltam először fiúval, nem lettem terhes, mivel ugye ésszel él az ember...
2010. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Bombajóaduma!Bombajóaduma!Ezt már tegnap is írtam valakinek!Még hogy nem éreznek a gumiba semmit!Hahaha!A szellő is felállítja és izgatja abban a korban!Csak a nagy egó!Még hogy én óvszerben!Egyszerűen nem tudom már sajnálni a sok hülyét, hogy teherbe esnek!Teljes mértékben megérdemlik a sorsukat!Előbb olvasnának,aztán meg tegyék szét a lábukat!Buták,tudatlanok,ostobák,felelőtlenek,gyengeelméjűek,nagynak akarnak látszani semmi ésszel!Nekünk hetedik osztályban szexuál kultúra órán tanították a nemi betegségeket,fogamzásgátlást!Az iskola minek van?Melegedni?A kedves szülők?Értem,már felnőtt,tudja mit csinál!Engem is zavar a sok suttyó tudatlanságából fakadó kérdése.Előbb gondolkodj,aztán cselekedj!
2010. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
52%

Szia!Én 16 éves vagyok és 15 éves koromban veszitettem el a szüzességem, nem azért mert a többi lány már csinálta hanem mert akartam, és senki nem kényszeritett.

Az óvszert valószinűleg azért szidják mert valóban szar.

gumival védekeztünk a barátommal mégis itt vagyok terhesen.

2010. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!