Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha volt köztünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha volt köztünk petting a női oldalról de férfi oldalról nem történt orgazmus mert nagyon siettünk és nem volt idő ,hozzá értem de nem nyúltam fel magamnak és behatolás nem történt akkor semmi esélye annak hogy terhes legyek ?

Figyelt kérdés
Mert óvszert nem használtunk és gyakorlatilag ő majdnem végig fel volt öltözve a gatyajaba nyúltam be egy pillanatra aztán magamhoz de csak külsőleg. Mert most késik (1 napja nem sok ideje szerintem a stressztől vagy a pajzsmirigy miatt illetve tegnap olyan volt mintha megjött volna de ma reggelre semmi.) Nem nem volt senki mással és vele sem behatolasos szexuális kapcsolatom az elmúlt 2 hónapban . Bocsánat a hülye kérdésért egyszerűen hajlamos vagyok rá stresszelni egyes dolgokra főleg ezen a téren.

2023. szept. 3. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1 nap késés semmi. Ha már 2 hete késik, csinalj tesztet. Gondolom nem vagy már gyerek, tehát tudnod kell, hogy terhesség abból lehet, ha a spermiumok bejuthattak a hüvelybe.
2023. szept. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dehát ha nem volt behatolás meg csak kezzel sem és nem ment el tehát maximum csak elovaladeka lehetett de mivel nem volt behatolás nem juthattak be tehát ha minden igaz nincs gaz. Csak a stressz miatt. Gondolom én remelem
2023. szept. 3. 11:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A spermiumok nem húsevő baktériumok, amik berágják magukat a méhedig.


Beléd élvezett? Akkor jelentős esély van a terhességre.

Beléd hatolt, de nem ment el? Sokkal csekélyebb az esély, de nem éri meg kockáztatni.

Nem hatolt beléd? Akkor nem vagy terhes.

2023. szept. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire nem könnyű teherbeesni. :D
2023. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a fiatalkori magamat olvasnám. Ne aggódj, így biztosan nem lehet teherbe esni.
2023. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5

Ugye? :D Én is ez voltam. A srác megfogta a farkát, amin lehetett előváladék, amiben lehetnek spermiumok. Majd hozzáért a lepedőhöz, amihez hozzáértem én, ami után hozzáértem a másik kezéhez, amivel végül hozzáért a vaginámhoz. :D


Szerintem amúgy aranyos ez a félelem, de az ember idővel rájön, hogy fölösleges.

2023. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Örülök ha más is küzdött ilyen hulyeseggel . Koszonom a válaszokat
2023. szept. 3. 16:42
 8/8 anonim ***** válasza:
31%
Kérlek, ne szexelj, még nem érték meg hozzá agyban...
2023. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!